• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lunarforce RELOADEK

^^ its no point to transfer 420 rp becouse after 1-2 month ppl will leave lunar again and i need rpg 3 months like 1 year ago when we crushed all
 
omel calar kopal mnie na "miazge" wez idioto jebany skoncz uwazac go za boga prosze cie no ty mnie skopales raz gdzie mielismy samych noobow a ty miales shlederow caly team calara + stekow nie stejkow a zemna byl only crystall i camuh :)



nie chce mi sie uploadowac filmikow czy z shadowa czy z lunara jak dostawal calar kopy a na steam boatcie na lb to nie wiem czy zabiliscie 200 maga gdzie ty cepikowany byles 400 na hs z full sio i 380 magi z mana padaly :)
 
omel calar kopal mnie na "miazge" wez idioto jebany skoncz uwazac go za boga prosze cie no ty mnie skopales raz gdzie mielismy samych noobow a ty miales shlederow caly team calara + stekow nie stejkow a zemna byl only crystall i camuh :)



nie chce mi sie uploadowac filmikow czy z shadowa czy z lunara jak dostawal calar kopy a na steam boatcie na lb to nie wiem czy zabiliscie 200 maga gdzie ty cepikowany byles 400 na hs z full sio i 380 magi z mana padaly :)

ale kretynie na filmikach zawsze bedzie widac jak wygrywasz bo kto robi filmiki jak przegrywa?

pochwal sie camami a nie filmikami z dupy
 
nno a jak robisz ruro filmik? z camow jak sie waz kopalo przeciez nie kreceisz cama jak przegrywasz boze gruba swino !
 
^6 masz gownie
6.16 sio od tyngasta i tego na lewo od niego + pot od knajta


Cale battle odkad wybiegamy z boat north mozesz sobie naliczyc ze jest nas 22 a was 26-27
 
its was good times when we got sick team without trolling and shits :)
 
i will find movie from svar after svar battle calar fury rage and quited and moved to aurora and we must rpg 3 months on warzones :<
 
bez kitu chyba penguins dominando bo maja filmiki na youtube, ze nas zabijaja.
jezus where u are
 
^6 masz gownie
6.16 sio od tyngasta i tego na lewo od niego + pot od knajta


Cale battle odkad wybiegamy z boat north mozesz sobie naliczyc ze jest nas 22 a was 26-27
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassss ferrari baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas feerraaarri
 
Back
Top