• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Magic Level Bug

white91

New Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
136
Reaction score
0
Ktoś kiedyś spotkał się z takim bugiem że raz na jakiś czas postać ma mega dużym magic level, gdy wchodzi na otsa to server się crashuje. Co może być powodem takiego buga ?
 
Ktoś kiedyś spotkał się z takim bugiem że raz na jakiś czas postać ma mega dużym magic level, gdy wchodzi na otsa to server się crashuje. Co może być powodem takiego buga ?
chodzi Ci o przyczyne zdobycia tego mlvl'a czy chcesz by mozna bylo zdobywac taki mlvl?
Jesli to pierwsze to sluchaj sie up, a jesli drugie to musisz zmienic zkares int'a na wiekszy w mlvl...
 
gameover99097 przejrzałem wszystkie Twoje posty i nie znalazłem rozwiązania
 
Last edited:
chodzi Ci o przyczyne zdobycia tego mlvl'a czy chcesz by mozna bylo zdobywac taki mlvl?
Jesli to pierwsze to sluchaj sie up, a jesli drugie to musisz zmienic zkares int'a na wiekszy w mlvl...

A nie manaspent ?
na ile tak zmienic ,zeby miec z tym spokoj ? int(11) na 20 ? i z lvlem (experience) bigint(20) na ile ??

co do tematu,

obczaj spelle np cos jak utito tempo ze skillami, tylko,ze z mlvl ;-)
 
No to ogarnij sobie omg bylo rozwiazanie na forum

Takiś mądry to mu je podaj albo się zamknij bo tylko nabijasz tutaj posty.

Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale gdy pokazywałem kiedyś koledze komendę /attr vocation (zmienia profesje człowiekowi stojącemu przed nami), to gdy zmienił mi profesje z druida (miałem 90~~ mlvl) na knighta to magic lvl pozostał i gdy rzuciłem dowolny czar tym knightem mając ten 90 mlvl następował crash servera... Tyle wiem, przynajmniej nie będę udawał, że jestem fajny bo napiszę, że było już takie rozwiązanie nie podajać konkretnej nazwy tematu bądź linku ;s
 
jakim Ty jesteś chłopie Janem gdybym chciał żebyś mi tu płakał to bym poprosił, a chciałem rozwiązanie więc mogłeś skrócić nam tej bezsensownej dyskusji i dać je już dawno
 
Zamiast podziękować jeszcze narzeka.. Takiemu to tylko kopa w dupę można dać a nie...
 
Dziękuje bardzo za wysłanie "rozwiązania" ale i tak nie wiem po co to całe sapanie przed. Do tego w tym Twoim niby temacie gdzie jest wszystko napisane dlaczego tak się dzieje widzę tylko spekulacje, a rozwiązania tego buga raczej nie ma.
 
Jak nie masz?! Naucz się kurwa czytać , nie dość ,że za Ciebie znalazłem to masz sapy !
 
Back
Top