• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Majowie i ufo?

kones

...
Joined
Jun 2, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Location
Poland
Kolejna bujda czy "wiekopomna" chwila? Co o tym myślicie?

"Istnieją dowody na to, że Majowie kontaktowali się z pozaziemską cywilizacją!"

"Minister turystyki w meksykańskim stanie Campeche, w jednym z udzielonych niedawno wywiadów powiedział, że meksykański rząd nie będzie trzymał dłużej w ukryciu dowodów, które zmienią wszystko raz na zawsze. "

To tylko cytaty dla chcących więcej zapraszam do lektury.
 
Czysta bujda ^^ tyle "kozaków" z dziedziny nauki nie odnalazło żadnych dowodów na istnienie form pozaludzkich a tu takie gówno ^^ że majowie x lat temu nagle się kontaktowali, jak i Ci ludzie ze stanów co gadali że zgwałcił ich jakiś UFO, też nie macie o czym pisać, jak nie wiara to ufo, a jak wierzycie w te bajki to sami zobaczycie jak to opisali 21 grudnia 2012 roku, ludzie nie dajcie sie zwariować ^^ już miał być armagedon jeden z największych w 2000 roku ^^, nie znacie dnia ani godziny i wam ufo tego nie powie a co lepsza film na którym trzepią kase, a ten typ co se powiedział że jest koniec tego i tego ma na tym takie siano że nawet sobie nie zdajeciesprawy. ROFL
 
Last edited:
Czyli według Ciebie, nigdzie nie ma żadnych form życia tylko na Ziemi?
 
Ja osobiście wierzę i twierdzę, że spośród kilkuset miliardów układów słonecznych, gwiezdnych, pyłowych, gazowych nie jesteśmy jedyną formą życia!
Na 200%!​
 
Wszechświat jest wielki na pewno istnieje planeta gdzie jest "Życie"
Ps Popatrzcie na czaszki dinozaurów =D
 
Naoglądaliście się Indiana Jones i teraz piszecie takie bzdety o kontaktach majów z kosmitami... Nom ciekawe czy mają takie kryształowe czaszki o_O?
 
proste, god robi restart charow w 2012, za male przychody z sms shopu bo za duzo itemow powykupowali wszyscy i gospodarka upada xd
 
@up hahahahah, ale się uśmiałem


a co do tematu to myślę, że istnieje jeszcze jakieś życie inne od tego na ziemi
 
Nikt nie pomyślał o tym, że jeśli Majowie mieli kontakt z obcą cywilizacją od której otrzymali bardzo precyzyjne informacje astronomiczne to może ich ten cały kalendarz kończący się 21 grudnia 2012 r. jest po prostu datą kolejnego spotkania!!!
CO o tym sądzicie..?



Czysta bujda ^^ tyle "kozaków" z dziedziny nauki nie odnalazło żadnych dowodów na istnienie form pozaludzkich a tu takie gówno ^^ że majowie x lat temu nagle się kontaktowali, jak i Ci ludzie ze stanów co gadali że zgwałcił ich jakiś UFO, też nie macie o czym pisać, jak nie wiara to ufo, a jak wierzycie w te bajki to sami zobaczycie jak to opisali 21 grudnia 2012 roku, ludzie nie dajcie sie zwariować ^^ już miał być armagedon jeden z największych w 2000 roku ^^, nie znacie dnia ani godziny i wam ufo tego nie powie a co lepsza film na którym trzepią kase, a ten typ co se powiedział że jest koniec tego i tego ma na tym takie siano że nawet sobie nie zdajeciesprawy. ROFL

Dlaczego mili byśmy być sami.?

Pozatym każdy mógł by powiedzieć, że przewidział koniec świata... Ale ten kalendarz jest ogromnym dowodem.. na istnienie Istot za ziemi...

Zobaczymy 21 grudnia 2012, mi sie wydaje, że to bedzie naprawde przełomowy dzień na świecie..
 
Last edited:
Czysta bujda ^^ tyle "kozaków" z dziedziny nauki nie odnalazło żadnych dowodów na istnienie form pozaludzkich a tu takie gówno ^^

Ludzie jeszcze nie dysponują taką technologią aby wybrać się w szukanie dowód.
Myślisz że tylko jest jeden układ słoneczny w całym wszechswiecie ?

Jest ich pewnie z 913248138. Tylko jak się do nich dostać ? Może załadujemy Ciebie w rakiete i wypierdolimy w kosmos w poszukiwaniu form pozaludzkich ?
Jeżeli nie szanujesz tych ,,kozaków z dziedziny nauki'', którzy są bardziej doświadczeni i ciekawi od Ciebie czy na prawde istnieje inna cywilizacja to wybacz.

cze
 
Hmm a może poprostu majom się nie chciało robić kalendarza/kalendarzu w nieskończoność? zrobienie go do 2012 to jak dla mnie pojebaństwo, a robienie go dłużej to lool2
 
ale wy za przeproszeniem pierdolicie, nikt oczywiście nie pomyślał o tym że dla majów, w ich czasach, końcem świata mogła być wielka powódź którą my luzem przetrwamy dzięki technologii itp. nikt oczywiście nikt nie interesuje się tym co oznaczał koniec świata dla majów.
 
ale żeś zabłysnął jak gówno w mule, chodziło mi o to że wszyscy trąbią o końcu świata lecz nikt się nie zastanowił co majowie mieli na myśli wspominając o końcu świata.
powódź-spoko
wulkan-ujdzie
trzęsienia ziemi-może być ciężko ale ujdzie
i co tam jeszcze
 
ale żeś zabłysnął jak gówno w mule, chodziło mi o to że wszyscy trąbią o końcu świata lecz nikt się nie zastanowił co majowie mieli na myśli wspominając o końcu świata.
więc wyraziłem swoje zdanie na nt. co mogli uważać za koniec świata Majowie, a mianowicie koniec ich populacji, proste, a jak "gówno w mule" to błyszczy twoja panienka przy tobie.
 
Back
Top