• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mała dawka humoru

Scooty

Enemia.EU
Joined
Jul 24, 2010
Messages
564
Reaction score
14
Location
Kraków
Cześć, dziś miałem przyjemność rozmawiać z bardzo miłym człowiekiem, pozwólcie, że wkleję fragmenty naszej rozmowy.


Pan X: Koniec Facebook 5 Listopad

Ja: aha

Pan X: Naprawde

Ja: aha

Pan X: Teroryscy chakuja stronke
Pan X: Filmik


pan X: Poczytaj kurwa info o tej str ze tak strona jest do odzyskania 999999razy trudniejsza niz do zniszczenia

wybaczcie, ale chyba jestem zbyt mało inteligentny aby zrozumieć tą wypowiedź, czyżby chodziło o to, że facebook nie robi backupów, ani nie zabezpiecza swoich danych?


pan X: Phpmatole to jest od baszdy dancyh gier mmorpg a pozatym facebook to nei tibia ciolku tylko ewidenta strona która posiada swoje pdstr itp
Ja: PHP[1] – obiektowy, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym.
Ja: PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW
pan X: sorrki ale 33% teamtu na viki jest blednie
pan X: nawet dobija do 41
pan X: %

o nie! on nie zgadza się z treścią wikipedii!



Ja: zrobiłeś z siebie idiotę
No ale kurwaaaaa napewno facebook nie uzywa jekigos php

pan X: dobra
pan X: ucz sie tam dzieciaku

no i zostałem zablokowany


oczywiście nasza rozmowa była dłuższa i cały czas tkwiła w takim zabawnym klimacie, człowiek z którym rozmawiałem nie znał pojęcia ironii, a w dodatku zaczał się wykłócać, że wie więcej ode mnie i że to ja jestem głupi(oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jestem mistrzem w dziedzinie informatyki, ale wybaczcie, z pewnością wiem więcej od tego pana)

no...kto się pośmiał to się pośmiał, teraz tylko czekać na głupie posty ze strony niektórych użytkowników tego forum ;)


Pozdrawiam
 
dobra przeczytałem, nie wiem po co jest ten temat więc dodaje niedźwiedzia Krzysztofa

grizzly.jpg
 
polaczkowanie: dodałem ten temat z kilku powodów, głównie chciałem trochę rozluźnić atmosferę na nim panującą(albo chociaż spróbować), nie można cały czas rozmawiać o tym jacy chujowi są admini serwerów, dlaczego padają polskie otsy oraz jakie znacie nowe bugi
 
Ej chciałeś się dowartościować ,że są jeszcze bardziej durnowaci znawcy IT niż ty XD?
 
szczerze mówiąc mi by się z nim nawet rozmawiać nie chciało :)
dziecku w gimnazjum ktoś kitu nacisnął, a on teraz rozpowiada i myśli że jest zajebisty :)
mogłeś mu powiedzieć że ma absolutną racje i że od dziś jest Twoim mentorem :)
a co do fb mam mieszane uczucia, mimo wszystko moje Serce i Rozum zgadzają się absolutnie że powinni zniszczyć ten shit :)

Pozdrawiam
 
nom, nawet jak fejsbooczka zniszą to g+ już nie wyjebią ile by tysiecy ip w botnecie nie mieli :)
 
nom, nawet jak fejsbooczka zniszą to g+ już nie wyjebią ile by tysiecy ip w botnecie nie mieli :)

no akurat z google to za bardzo nie mają szans się mierzyć :) nie używam g+, ale na fb założyłem konto i do chuja wafla skasować nie idzie tylko jakaś dezaktywacja..
dodatkowo jakieś boty wirusy rozsyłają, więc uważać :) kumplowi dysk się spalił jak kliknął na jakiś link, a później z jego konta ktoś to rozsyłał :)
na szczęście antywirus u mnie zablokował to COŚ
 
Ok koledzy odpalamy windowsowe konsole i wpisujemy ping facebook.com !!111111oneone
 
W zasadzie to mial racje, ze FB nie uzywa "jakiegośtam" php. I wlasnie Ty zrobiles z siebie idiote.
Google hint: "hiphop facebook"

pozdro 600
 
Back
Top