• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Male/Female

sandstorm

New Member
Joined
Dec 13, 2010
Messages
98
Reaction score
0
Witam!

Mam 8 Custom Profesji i chciałbym,żeby w acc makerze nie było opcji wybrania Płci, tylko,żeby była ona dobierana automatycznie.
Tzn. Wybierasz Profesje 1 > male
Profesja 2 > female


Ktoś jest w stanie mi pomóc?
 
W jeden dzień to może nie, ale jak się nauczysz to wrócisz do tego zadania.
 
@up

No tak,zapomniałem.Jestem na polskim podforum.Tutaj darmowa pomoc nie istnieje ;d
 
Ja znam typa który się nauczył pythona tylko po to żeby zrobić skrypt do TibiaAuto xd.

@topic

Tak.
 
@UP

Aaaaa, rozumiem!
Jak ja to mogłem przeoczyć, twoja odpowiedź mnie zafascynowała, a widzisz tu był pies pogrzebany!


Co do tematu źlę się wyraziłem.Chodzi mi o to,żeby dla profesji 2,3,4,5,6,7,8 Było przypisane male

a dla 1- female

bez opcji wybierania
 
Last edited:
nie żeby coś, ale wystarczy trochę pomyśleć i to zrobisz, zapytaj o konkrety, anie pierdolisz... pewnie nawet nie przejrzałeś kodu i nic sam nie spróbowałeś...

>.<
 
Próbowałem coś robić ale nic mi nie wychodziło tzn usunąłem tabelkę "sex" ale nie potrafiłem przypisać profesjom płci
 
step by step, ja w lua nic nie umiałem, ale sam zacząłem kombinować i mi się inq udało napisać o_O bo potrzebowałem, a o nikogo z prośbą nie leciałem, ale jakbym miał pytać to napewno nie o gotowca tylko jak czegoś nie umiem to pokolei i coś bym sam próbował o>o
 
Back
Top Bottom