• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Małpa

Status
Not open for further replies.

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
Witam, od razu mówie, że moje pytanie jest w pełni poważne i weźta się wypowiadajcie na temat, plx.
A więc tak, dzisiejszej nocy założyłem się, są na to dowody i muszę tera wygrać zakład, bo stawka jest wysoka, gadałem już z rodzicami i się zgadzają i mogę hodować u siebie w pokoju, tylko gdzie kupić Małpę? bo na allegro nie mogę znaleźć.

P.S. małpa musi być żywa i przy okazji możecie jakąś klatkę od razu do niej dobrać.
 
''Można w Polsce kupić między innymi, makaki, kapucynki, tamaryny, lwiatki, pigmejki i wiele wiele innych.
Są to jednak bardzo kłopotliwe w utrzymaniu zwierzęta i ludzie bezsensownie kupują je do trzymania w domu. Robią wiele szkód i bywają agresywne. ''

Wiec doradzam zamontowac w pokoju szafki i wszystko na klucz. ;)

hahaha
YouTube - Małpka LoLa w Akcji!!!
 
Last edited:
@Balicuss
Wiesz, ze kapucynka kosztuje 6k? :>

@Azi
Kapucynka to jedyna z malp, 'latwo' dostepnych w Polsce, potrzebuje ona wiele czulosci, w zime, wystraczy 1minuta z otwartym oknem, a zwierze zdycha.
 
Jak chyba większości małepek potrzebuje ciepła bo to wkońcu tropikalne zwierzątka , najtańsza i najbardziej dostępna to właśnie kapucynka i kupisz ją w granicach 4,5-6k
 
znalazłem młodą małpkę za 500zł : )
Będę się wybierał po nią do Warszawki :)
 
Azi jak kupisz to walnij jej fote, bardzo chciałbym ją zobaczyć hehe ;p
 
a 20l jack danielsa ile kosztuje ? z 2k będzie nie ? ;p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top