• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

maly transfer w winscp

Status
Not open for further replies.

analizer

New Member
Joined
Apr 13, 2011
Messages
63
Reaction score
2
Przesylanie plikow miedzy serwerem a moim kompem odbywa sie bardzo wolno, mam ustawioną predkosc w winscp na nieogarniczona ale mimo to 30 000 B/s to maks jaki osiągam, na przeslanie glupich 5 mb czekam pół godziny. Nie jest to problem serwera bo na innym hostingu tez tak mialem, wiecie czego tak jest? jesli tak to pomozcie
google nic nie wie jbc
 
hmm, spróbuj przesyłać zapakowane pliki. Jeśli tak nie robisz.
@ Z moim netem to pomagało
 
winScp.. wzucaj pliki. zip.. potem jezlei chcesz go wypakowac na silniku uzyj. Putty.exe... mozesz zobaczyc nim console ots.. wchodzisz w putty. podajesz haslo i login. takie jakie masz w bazie..

I widzisz czarny ekran.. wpsujesz. ,,screenie"

I tam amsz servery które sa teraz online na dedyku..

Np. 1. - 211.33.422.12/ 7171
2. - **************/7172

Wpisujesz np : 2
I masz console ots jezeli oczywiscie ots wlaczony jest.. jezeli nie to wpisujesz ./tfs
i sie wlacza.. Potem wyakowywujemy.. unzip xxxxx.zip w miejscie xxxxx- nazwa pliku..
 
Wspaniale! Twoja metoda kolego jest bardzo szybka. Jestem pod wrażeniem twoich umiejętności.

Pogadam w firmie może uda się dla Ciebie znaleźć jakąś dobrą pracę (mamy wolne stanowisko programisty Linux za 16 000zł miesięcznie). Na prawdę zaimponowałeś mi swoimi umiejętnościami.
Zostaniesz doceniony ;)!

To nie żart. Ten trik ze "screenie" osobiście był mi nie znany. Wszystko opisałeś tak jasno i prosto. Coś pięknego.

Pozdrawiam,
darqnies - współwłaściciel koncernu "Wirtualna Polska".
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top