• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mam pewnien problem.

basfik

New Member
Joined
Dec 6, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Witam wszystkich od jakiś 3 miesięcy ciągle nasila się ten problem wg. mnie robi to ktoś z zewnątrz dla jesności xamppa zmieniałem na wszystkie wersje jakie są możliwe. Acc gesiora zaktualizowałem do do najnowszego chociaż wszystkie wersje testowałem dalej nic. Dostęp do phpmyadmin zrobiłem tylko i wyłącznie lokalnie nic nie pomaga a mianowicie ktoś crashuje mi tabele accounts co powoduje błąd na stronie + widoczne się staje czyjes account i nie można się zalogować:

untitled.JPG


a błąd po kliknięciu na gracza:

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 1194 Table 'accounts' is marked as crashed and should be repaired' in C:\xampplite\htdocs\SW85\potsik\OTS_Account.php:229 Stack trace: #0 C:\xampplite\htdocs\SW85\potsik\OTS_Account.php(229): PDO->query('SELECT `id`, `n...') #1 C:\xampplite\htdocs\SW85\potsik\OTS_Player.php(320): OTS_Account->load('9541320') #2 C:\xampplite\htdocs\SW85\characters.php(12): OTS_Player->getAccount() #3 C:\xampplite\htdocs\SW85\index.php(142): include('C:\xampplite\ht...') #4 {main} thrown in C:\xampplite\htdocs\SW85\potsik\OTS_Account.php on line 229
 
Gdy dajesz repair table usuwa wszytkie konta accounts i musze na nowo przywracac z bazy konta. Wg. mnie jest jakiś błąd w acc makerze nie wiem w potach czy gdzieś, że jest możliwośc crashowania bazy bo jak inaczej to zrobić skoro tylko acc maker łączy się z bazą bo przeciez nie zcrashuje mi bazy account przez gre -.-
 
Back
Top