• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Manyxinho :)

Prima aprilis kurwy !!!!! :d:d:d co prawda przedwczesny ale jest :d haha przemoo mysli ze kiedys sobie pogra na tym serwie ale slabooooo :d dajcie moze jeszcze linka do nk o mnie? Hahah przemoo pokaz morde :d

@edit

11:40 You see a life crystal.
It weighs 6.00 oz.
This life crystal was created when Weolaz [99] was slain by Pierdolony Pierdolec [526].


GZ FOR HIM !!!

Kurwo jebana to nie my kampimy calymi dniami w pz a jak na wieczor zbierzemy 30-40 osob to wychodzimy i sie podniecamy. I kurwo najpierw sam pokaz swoja przejebana morde a potem pisz do innych zeby pokazali.
 
Kurwo jebana to nie my kampimy calymi dniami w pz a jak na wieczor zbierzemy 30-40 osob to wychodzimy i sie podniecamy. I kurwo najpierw sam pokaz swoja przejebana morde a potem pisz do innych zeby pokazali.

Naucz sie troche kultury.
 
Kurwo jebana to nie my kampimy calymi dniami w pz a jak na wieczor zbierzemy 30-40 osob to wychodzimy i sie podniecamy. I kurwo najpierw sam pokaz swoja przejebana morde a potem pisz do innych zeby pokazali.

@Eng
Please don't CRY ! This is your problem ;)) My team no camping in pz ;) My team login at 21+ am?/pm? idk ;) Hahaha Przemoo and Abeto make DEBUG and LAG and KICK'S !!!! ONLY MY TEAM NO HAVE THIS !!! THIS IS VERY FUNNY HAHAHAHH

@Pl
Prosze nie płacz tak ! To jest twój problem że mój team loguje po 21 a wy dostajecie w pizde ;) Potem zostaje 5 osób od was na serwie ;) No i jeszcze jak bym mógł zapomnieć że Abeto robi Debugi, KIcki, Lagi ;) NO bo przecież tylko wy je macie ;) My nie :D hahaha Pozdro&Poćwicz
 
@Eng
Please don't CRY ! This is your problem ;)) My team no camping in pz ;) My team login at 21+ am?/pm? idk ;) Hahaha Przemoo and Abeto make DEBUG and LAG and KICK'S !!!! ONLY MY TEAM NO HAVE THIS !!! THIS IS VERY FUNNY HAHAHAHH

@Pl
Prosze nie płacz tak ! To jest twój problem że mój team loguje po 21 a wy dostajecie w pizde ;) Potem zostaje 5 osób od was na serwie ;) No i jeszcze jak bym mógł zapomnieć że Abeto robi Debugi, KIcki, Lagi ;) NO bo przecież tylko wy je macie ;) My nie :D hahaha Pozdro&Poćwicz

Nie moja wina ze płaczesz po dedzie
Nie moja wina ze mój team loguje rano a was niema
Nie moja wina ze jesteś najwieksza ciota na tym servie
Nie moja wina ze masz morde jak niewypał
Twoja wina ze przegrywacie Huehue pro comander xD
 
Nie moja wina ze płaczesz po dedzie
Nie moja wina ze mój team loguje rano a was niema
Nie moja wina ze jesteś najwieksza ciota na tym servie
Nie moja wina ze masz morde jak niewypał
Twoja wina ze przegrywacie Huehue pro comander xD

Nawet tego nie komentuje ;) Szkoda mi czasu na takich ludzi ;] Z tego co widze to o 11 wy przegraliscie i do tego czasu w pz siedzi wasz elo pro team ;] Pozdro&Poćwicz ;)
 
We in Aryan has stolen many frags from hotsteppers in battles vs Chuliganeria, so real score is like hots 170 - 100 chullis.
 
Back
Top