• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapa Devland w TFS

Gearuka

New Member
Joined
Nov 3, 2008
Messages
146
Reaction score
0
Od kilku miesięcy dręczy mnie to pytanie - jak przenieść mapę z devland do TFS? Kurde, strasznie zależy mi na odpowiedzi więc proszę o pomoc. obiecuję reputa i z góy dzięki!
 
wszystko do przepisania
wklejasz mapke i nalepiej kopiujesz scripty
z narozi

tylko actionid ustawiasz
 
To juz zalezy od silnika z ktorego przenosisz skrypty. Ogolnie, jezeli napisal je ktos z glowa, to powinny dzialac wszystkie*. Oczywiscie nalezy je umiejetnie przeniesc i zadeklarowac w xml.

*(czytaj: wiekszosc)
 
No co ty!? :O Chodzi mi o skrypty. Które będą działać a które muszę przepisać?

No ale w temacie napisales ze mapa devland do TFS a nie skrypty wiec nie kozacz.
Jesli chcezz przeniesc MAPE PRG100% to z silnika Kudza wez skrypty. Ale ta mapa RPG100% jest slaba 45mb
 
Czy Moglibyście Mi Pomóc Poszukuje Mapy Devland 8.42 Ale Nie Mogę Znaleść Pomóżcie Heeelp....
 
o vDk masz donate :) muszę cię później wykorzystać :)
Ludzie słyszeliście o google.pl? Jeśli nie to proszę o to link. Jest to bardzo magiczna strona która potrafi znaleść wszyscko o czym wam się marzy od map do gołych bab :)
 
Back
Top