• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapa - dziwny problem

Status
Not open for further replies.

Jixxufi

tibia.at player
Joined
Jun 27, 2008
Messages
199
Reaction score
0
Location
Poland
Witam, ostatnio ściągnąłem 2 mapy;
- FeragonOnline (8.54)
- Wofb (8.42)

Problem tkwi w tym, że jak odpalam mapę FeragonOnline to strasznie ciężko jest mi się po niej przemieszczać (mowa o edytorze) oto zrzuty z 2 różnych map różnią się lekko...

FeragonOnline:
20470068.jpg


Wofb:
78219675.jpg


Od razu zaznaczam, że nie chodzi o wersję 8.54 czy 8.42 (próbowałem tego) i moje pytanie; w czym może być problem?
 
też tak myślałem tylko dokładniej z czym ram myślę, że 3gb styknie :> grafika? Zintegrowana Intel 965 Express Chipset Family (lapek)
 
mi przy 4gb ramu i gf gtx260 812 mb sie też czasami przycina ;]
 
To wina karty graficznej. Tylko i wyłącznie :)



Straszny kombajn :p

hah, że kombajn to wiem :D za chwile obadam sytuacje na lepszym sprzęcie i dam znać

Ok, wszystko jasne :) karta graficzna stanowi problem, dzięki za info. Temat do zamknięcia.
 
Last edited by a moderator:
w mapeditorze zakladka "view"
i poodznaczaj tam te "show"
 
Nawet jak byś dojebał 16 GB ramu by ci scinało, masz w laptopie chujową karte graficzną miałem to gówno to nawet pixelowa tibia miała 50 fps... a w csie to max 30 fps...
 
Chojrak dobiłeś mnie. Karta dźwiękowa do tibi. Chciało by się.

Ale temat można już zamknąć
 
Chojrak dobiłeś mnie. Karta dźwiękowa do tibi. Chciało by się.

Ale temat można już zamknąć

W bardzo starym kliencie Tibii byl suwak od regulacji dzwieku, ale dzwieku nie bylo :D!
 
Serio?
Weź podaj wersje tibi bo aż wierzyć nie chce.
Wkońcu moje marzenie się spełni. Posłucham sound tracka z tibi!
 
Serio?
Weź podaj wersje tibi bo aż wierzyć nie chce.
Wkońcu moje marzenie się spełni. Posłucham sound tracka z tibi!

Nie pamietam, moze jednak mi sie to przysnilo.
 
Nawet jak byś dojebał 16 GB ramu by ci scinało, masz w laptopie chujową karte graficzną miałem to gówno to nawet pixelowa tibia miała 50 fps... a w csie to max 30 fps...

Tibia i 50 fps to jest optymalna gra.
 
100000000000000000 % karta grafiki zainstaluj sterowniki.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top