• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

mapa tibia city

ten ots obecnie nie istnieje (tak mi sie bynajmniej wydaje) . Niestety biedny jestem.
 
Albo sam tracker sobie ją zrób.
 
A co ban na RME ? W necie raczej nie znajdziesz bo widać że to stare, a większość starych mapek była upowana na RS.
 
Ten ots jest sprzed dwóch lat a to jest orygnalna minimapka thais sprzed kilkunastu lat (na filmikach z tego otsa jest mapa już z późniejszej tibii..)
 
Jeśli mógłby ktoś mi wyciąć thais fibule oraz rookgard byłbym bardzo wdzięczny ;)
 
Jeśli mógłby ktoś mi wyciąć thais fibule oraz rookgard byłbym bardzo wdzięczny ;)

To nie jest forum murzynów którzy wszystko za Ciebie zrobią więc weź dupe w troki i tnet welcome. My jedynie możemy Cię naprowadzić a jeżeli sam nie umiesz tego zrobić to po co się za cokolwiek bierzesz.
 
Nie oto chodzi ,że nie umiem po prostu rl map trochę warzy a pamieć ram nie uciągnie go na rme. Dlatego jeśli ktoś nie może mi wyciąć tego rookgardu,fibuli oraz thais. Prosiłbym o jakieś linki oddzielnych map tych miast w miarę wcześniejszych wersji(moze byc 7.6).

@dusieqq: Jeśli nie możesz mi pomoc bardzo bym prosił nie offtopuj..
 
#temat
spróbuj np. map trackerem 8.60 przeleć sobie mape tyle ile chcesz :D
możesz też poszukać w dziale download maps tam może będą, chociaż wątpie...


mogę Ci wyciąć ale nie za darmo bo to trochę roboty, ale bardzo tanio jak coś to napisz na prv msg


#offtop
coś czuję, że polecą bany jak samme zaloguje,

dusieq trochę to będzie frustrujące dostać bana na rl tibii i bana na otlandzie? chociaż pewnie ja sam dostanę bana xDDD
 
#temat
spróbuj np. map trackerem 8.60 przeleć sobie mape tyle ile chcesz :D
możesz też poszukać w dziale download maps tam może będą, chociaż wątpie...


mogę Ci wyciąć ale nie za darmo bo to trochę roboty, ale bardzo tanio jak coś to napisz na prv msg


#offtop
coś czuję, że polecą bany jak samme zaloguje,

dusieq trochę to będzie frustrujące dostać bana na rl tibii i bana na otlandzie? chociaż pewnie ja sam dostanę bana xDDD

Wycinanie mapy to trochę roboty? Hahahahaha. Zaznaczasz obszar, wycinasz, wklejasz i masz. Ty chcesz jeszcze kase za to lal.

@xylfire
Wątpię aby stara mapa aż tyle ważyła. Jeśli ważyłaby ~90mb tak jak ostatnie wersje 8.x bodajże to byłby problem. Także rusz tyłek i poszukaj :)
 
Wycinanie mapy to trochę roboty? Hahahahaha. Zaznaczasz obszar, wycinasz, wklejasz i masz. Ty chcesz jeszcze kase za to lal.

@xylfire
Wątpię aby stara mapa aż tyle ważyła. Jeśli ważyłaby ~90mb tak jak ostatnie wersje 8.x bodajże to byłby problem. Także rusz tyłek i poszukaj :)

nom, tylko ja u siebie na kompie, aż taiego wielkiego kawałka nie zaznaczę na raz bo mi zetnie remera, bym musiał to po 8-10 razy, napewno nie chce mi się za free robić xd
 
Kurwa przestaje wierzyć w ludzi którzy robią coś za darmo :/ .Co się dziwić jak lody po 2 zl. na zabawie..
 
Back
Top