• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mass SMS.

Seminari, detektywie, wspaniałe podejrzenia, dużo podejrzanych, teraz oglądaj się za siebie bo psy z tropem są pierwsi do odstrzału...
Ale zapominasz o tym, że na kuponach masz wzmiankę, że zezwalasz na przekazywanie danych osobowych w celach bla bla bla, dzięki temu jest to zupełnie legalne, więc zbijam cię z tropu i lądujesz na ulicy na brooklynie, widzisz długowłosego, chudego, zarośniętego ćpuna ze strzykawką w ręku, odważysz się go wylegitymować? :>

jak zacząłem czytać od "[..] więc zbijam cię z tropu ..." to mi się w głowie zaczęło kręcić jak próbowałem se zwizuwalizować

o tym z kuponem to wiem, ale chodzi o to, że każda osoba ma prawo do tego, że chcą zażądać by usunięto ich z bazy danych, a tego firmy nie robią i sprzedają dane dalej, więc to już nie jest tak zupełnie legalne

#temat

co do tematu, to rzeczywiście lepiej mieć bazę 1000 tibijczyków z ostatnich 2-3 miesięcy niż bazę 30000 osób z 5 lat
 
Back
Top