• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Materia

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam,
Nie wiem czy wiecie ale jeden z użytkowników forum t.net udostępnił całą materia z 2013 roku razem z acc i mam do was pytanie czy przez to że wreszcie to jest w necie to zacznie ktoś robić coś nowego czy poprostu będzie 999x materii ?
 
bedzie 999 materi, i poki dzieci beda mi wysylac smsy to bede je robil, nie widze przeciwskazan
 
Przeglądam tą date i sie wkurwiłem troche bo kupiłem od niego achievementy za 10 zł a tu za darmo :)

Kropelka mogłeś tego nie robić ;p
 
Up2 Ohh me gusta.
Równie podzielam twoją opinie. liczy się $$ a nie to co inni o tym myślą.
Ty potem liczysz w portfelu $$ a inni płaczą na forach ,że znów ten syf.
 
Też to chciałem wstawić :) Po oględzinach mapy (3min) można stwierdzić , że mapa jest jest za ciekawa, expy wyglądają tak; lawa i kwadratowa ziemia.... Nie polecam, lecz znajduje się tam parę fajnych systemów :) PS: to tylko moje zdanie...
 
Last edited:
SkyTech to kretyn i złodziej, tak samo jak jego przydupas Collo - może jestem za wulgarny, ale jak widzę ile osób kupiło od niego po 100+ plnów, to żal mi się robi tych ludzi, a on nadal to sprzedaje - ja to udostępniłem, trudno.

@down

Błędów nie ma, przynajmniej ode mnie, sprawdziłem tylko czy działa.
Source coś nie trybi, nie wiem czemu, funkcja łączenia z db się zapętla, nie jestem specem od tego, więc nie wiem jak to naprawić.
ps. w paczce nie ma source.
 
Last edited:
bo kupiłem od niego achievementy za 10 zł a tu za darmo :)

Tragedia, wydałeś 10 zł =/

A sam temat to durnota, może i ktoś udostępnił ale znając życie napierdolił tam błędów, a jak nie to gimbazia i tak nie ogarnie crashów...
 
Może napierdolił błedów ale liczy się że jest mods aktualne i acc ;p
 
Jak znajdę kogoś kto grał na tym serwerze to odpalam w następnym tygodniu.
 
Co takiego fajnego ma ten "jego" acc, że pewnie kilku z was by za niego laskę zrobiło?
 
Poruszę tę sprawę na najbliższym spotkaniu Komitetu Politycznego Komunistycznej Partii Chin. Poinformuję Państwa jak tylko dojdziemy do jakiegoś wniosku.

widzę kolejna lanckowa odsłona

ps. teraz jest modny w korei płn ten kim mały dżin, a nie mao zedong, który wyrżnął miliony ludzi i już dawno nie żyje ;s

ale i tak lubię ten post :|

#temat

kolejny datapack, i co z tego? ;s
 
Paczka sama w sobie jest gówniana, jedyne co mnie szczerze w niej zainteresowało to wszystkie znane eventy skonfigurowane i wrzucone za darmo(choć raczej nie skorzystam - mam nieco odmienny pogląd na temat tego czego gracze chcą w rzeczywistości) a masowe podniecenie społeczności spowodowane jest tym że datapack, który zasłynął z tego że autor się na nim dorobił jest dostępny dla wszystkich i teraz każdy sobie może taką materię postawić śmiejąc się jej twórcy w twarz. Prawda jest taka że gdyby nie te wszystkie eventy które dodano do serwera(oraz promocja oczywiście) nikt by się specjalnie tą paczką nie interesował a sam datapack został by upchnięty po kilku miesiącach w archiwa między innymi kwadratowymi evo 8.60.

@pytanie z pierwszego posta
wiara że ktoś zrobi jakiś dobry serwer na podstawie upadłego hitu dostępnego w internecie(nie mówię że paczka jest dobra, na pewno była popularna) jest jak wiara w dorobienie się milionów na sprzedawaniu soku z ziemniaków
prędzej będzie setki materii z 13 letnimi adminami nie wiedzącymi jak wykonać zapytanie sql i zakładającymi setki tematów dlaczego ich serwery są tak zbugowane a castle system nie działa, jakie są passy goda i strach spytać co jeszcze niż ktoś ci zrobi coś własnego

Nie szkoda mi oryginalnej materii i tego co się z nią stało - nauczka dla twórców że niema dedyków za darmo bez haczyków, szkoda mi tylko ludzi odpalających gotowce pod hajs.
 
Do wszystkich internetowych napinaczy: Darujcie sobie obelgi typu kretyn, idiota, złodziej. Nie sprzedałem ani jednej paczki czy systemu. Wszystko sprawka Collocorpusa. Co jest w datapacku udostępnionym na internecie, hmm, dobre pytanie. Z pewnością nie jest to datapack z którego korzysta mój team. W końcu czego oczekiwać za 350 zł? Serwera który jest dopracowany? Mapy 60mb w stylu RPG tworzonej na zamówienie? Zoptymalizowanych skryptów i silnika który wytrzyma 1500 osób? Nie bądźcie śmieszni, jeśli nabieracie się na tego typu oferty to życzę Wam powodzenia.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Do wszystkich internetowych napinaczy: Darujcie sobie obelgi typu kretyn, idiota, złodziej. Nie sprzedałem ani jednej paczki czy systemu. Wszystko sprawka Collocorpusa. Co jest w datapacku udostępnionym na internecie, hmm, dobre pytanie. Z pewnością nie jest to datapack z którego korzysta mój team. W końcu czego oczekiwać za 350 zł? Serwera który jest dopracowany? Mapy 60mb w stylu RPG tworzonej na zamówienie? Zoptymalizowanych skryptów i silnika który wytrzyma 1500 osób? Nie bądźcie śmieszni, jeśli nabieracie się na tego typu oferty to życzę Wam powodzenia.

Pozdrawiam,
SkyTech


Twoje maszyny są dziurawe na wylot, nie zdziwiłbym się gdyby to jednak wyszło z Twojego dedyka który jest cały w backdoorach.
 
Last edited:
O jakim Ty bezpieczeństwie mówisz? Twoje maszyny są dziurawe na wylot, nie zdziwiłbym się gdyby to jednak wyszło z Twojego dedyka który jest cały w backdoorach.

Mój drogi Lancequ. Dla mnie jesteś kolejnym dzieckiem OT który uważa się za nie wiadomo kogo. Szkoda, że nie mam archiwum z wiadomościami od Ciebie. Z chęcią przedstawiłbym Twoje umiejętności. Pamiętam jak dziś kiedy płakałeś mi na Gadu-Gadu żebym nauczył Cię "hackingu", żebym został Twoim mentorem ^^. Z prostymi skryptami php nie potrafisz sobie poradzić, ba, nawet dodać gotowca z poradnikiem do ACC. Więc o czym tu mówić. Skończ lepiej się błaźnić i weź się za naukę pożytecznych rzeczy a nie hejtujesz na forum.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Nie hejtuje na forum, po prostu stwierdzam fakt. Nie wolno? Chyba pamiętasz czasy kiedy zlecałeś lolkowi aka widnetowi za kilkadziesiąt zł konfiguracje dedyka, a potem on Cię pięknie w chuja robił zostawiając backdoor na backdoorze? Albo jak cokolwiek on zrobił Ty w komentarzu dawałeś -- By Skytech, no kurwa to było najlepsze xDDDDDDD nawet nie wiesz jakie inby się działy jak potem czytaliśmy to.
 
Back
Top