• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Materia

Nie hejtuje na forum, po prostu stwierdzam fakt. Nie wolno? Chyba pamiętasz czasy kiedy zlecałeś lolkowi aka widnetowi za kilkadziesiąt zł konfiguracje dedyka, a potem on Cię pięknie w chuja robił zostawiając backdoor na backdoorze? Albo jak cokolwiek on zrobił Ty w komentarzu dawałeś -- By Skytech, no kurwa to było najlepsze xDDDDDDD nawet nie wiesz jakie inby się działy jak potem czytaliśmy to.

Heh, kolejny dowód na Twoją niekompetencje i pisanie głupot ;) Nie wiesz jak było a się wypowiadasz. Ilość Twoich znaczków typu (xDDDDDDD) świadczy o Twoim poziomie. Z mojej strony tyle, szkoda mi czasu.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
# Sir Don Danielo, niniejsza wypowiedź odnosi się poczęści do tematu, gdyż autor lub współautor datapacku powinien też być celem dyskusji, tak więc proszę o nie usuwanie i warnowanie mnie za to. Z nadzieją wyczekuję, że jutro temat zobaczę i zaloguje się bez przeszkód.

Heh, kolejny dowód na Twoją niekompetencje i pisanie głupot ;) Nie wiesz jak było a się wypowiadasz. Ilość Twoich znaczków typu (xDDDDDDD) świadczy o Twoim poziomie. Z mojej strony tyle, szkoda mi czasu.

Pozdrawiam,
SkyTech

ok, rozpierdolmy twoją wypowiedź na czynniki pierwsze;

Heh, kolejny dowód na Twoją niekompetencje i pisanie głupot ;)

My jako obserwatorzy z twojej wypowiedzi nie możemy stwierdzić czy ty masz rację, bo nawet nie zaprzeczyłeś zarzutom (KONKRETNYM), które zadał Lanceq

Nie wiesz jak było a się wypowiadasz.

Ciekawe, bo on napisał jednoznacznie jak był i przedstawił dość szczegółową wersję wydarzeń, ty natomiast niczego nie wyjaśniłeś, tylko wypłakujesz jaki to lanceq jest zły i kłamie we wszystkim.

Ilość Twoich znaczków typu (xDDDDDDD) świadczy o Twoim poziomie.

Takie coś znaczy tylko tyle, że podchodzi do tego tematu na loozie i ma wyjebane, ty natomiast żyjesz ots'em i dlatego musisz atakować go takimi żałosnymi docinkami bez żadnych konkretnych argumentów

Z mojej strony tyle, szkoda mi czasu.

To tylko potwierdza, że nie masz żadnych argumentów, a tekst ten jest znany i powszechnie używany właśnie w sytuacji gdy tłumaczenie jest niewygodne bądź/i trudne.



Zapewne skomentujesz to tak, że liżę dupę lanckowi, tylko proszę cie, jak już takie coś napiszesz, to napisz też plx jaką motywacją miałbym się kierować podlizując się lanckowi, a w dodatku po przejrzeniu moich postów wcześniejszych łatwo dochodzi się do wniosku, że nasz "przyjaźń" jeśli jakaś jest to i tak jest ona "jajowa".

- - - Updated - - -

To pewnie też zapytasz o moją motywację w ataku na ciebie - otóż twoja wypowiedź przypomina wypowiedzi wielu polityków i ich "tłumaczenia", a ponieważ nie mogę ICH dojebać wprost to dojebie ciebie gdyż jesteś podobny do nich. Takie tam, nie zajebie zająca to zajebie królika.
 
@SkyTech

Przekaż swojemu sługusowi Collocorpuskowi, aby zmienił hasło do gadu, ehh... GG.PL zapisuje archiwum.
Powiem Ci, że trzeba być debilem, aby sprzedając coś komuś - udostępniać na speedyshare i tego nie usuwać, hue hue hue.
Doczytałem się tam również, że w wakacje twój wafel ma w planach stworzenie serwera pod najnowszy protokół.

pis joł!

ps. "TWÓJ TEAM" - ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah!
 
Last edited:
@SkyTech

Przekaż swojemu sługusowi Collocorpuskowi, aby zmienił hasło do gadu, ehh... GG.PL zapisuje archiwum.
Powiem Ci, że trzeba być debilem, aby sprzedając coś komuś - udostępniać na speedyshare i tego nie usuwać, hue hue hue.
Doczytałem się tam również, że w wakacje twój wafel ma w planach stworzenie serwera pod najnowszy protokół.

pis joł!

Szczerze? Gratuluję sprytu i umiejętności, choć wykiwać człowieka typu Collocorpus nie jest trudno. Dla niego liczy się tylko $$$, więc nie wydaje mi się, aby był zbytnio przejęty tym, że posiadasz oraz udostępniłeś owy datapack który sprzedawał naiwniakom. Kariera Materii i tak jest już zakończona, teraz jedynie możemy się spodziewać dziesiątek kopi startujących dzień za dniem.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Heh, kolejny dowód na Twoją niekompetencje i pisanie głupot ;) Nie wiesz jak było a się wypowiadasz. Ilość Twoich znaczków typu (xDDDDDDD) świadczy o Twoim poziomie. Z mojej strony tyle, szkoda mi czasu.

Pozdrawiam,
SkyTech

"Nie oceniam kompetencji człowieka po czynach a po ilości D po x."
~Skytech
 
Jako że nie mogłem się powstrzymać, muszę tu to wstawić, Nasz tajemniczy SkyTech krył się kiedyś pod nickiem Dodo993, o to lista najbardziej inbowych tematów od góry najlepsze:

[8.4][OTS] Dedyk pomocy!
-Tibia 8.40 [8.4] Szukam hostera!
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
-Tibia 8.40 [OTS] Ekipa do ots
Domki blad!
Blad z Domkami
Konto Tutor
Lista ZAbitych
-Tibia 8.40 Miedzynarodowy ots (dedyk)
Komendy i Drzwi!!!
Zmiana silnika!!!
-Tibia 8.40 Mapper,Scripter,Webmaster
Lista Online
Buy Points
Zarabianie Nawet 1000$ miesiecznie!!! < Zarób 1000$ miesięcznie! SkyTech Ci pomoże, on sam zarabia tam 4 tys. zł miesięcznie! Jedyne co musimy zrobić to zarejestrować się z jego ref linku.
Update
ACC Maker na dedyku
Problem z silnikiem
Konfiguracja mail
Kompilacja silnika OVH
Blad przy odpalaniu na linuxie!
Acc maker ONLINE
Naruszenie Ochrony pamieci



Temat z zarabianiem miesięcznie 4 k zł sprawił że mój mózg zaczął rapować.
 
no elo

Skytech_foto01_470.jpg


Nie hejtujcie mnie bo ziomeczkiem was uspokoimy.
 
Jako że nie mogłem się powstrzymać, muszę tu to wstawić, Nasz tajemniczy SkyTech krył się kiedyś pod nickiem Dodo993, o to lista najbardziej inbowych tematów od góry najlepsze:

[8.4][OTS] Dedyk pomocy!
-Tibia 8.40 [8.4] Szukam hostera!
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
-Tibia 8.40 [OTS] Ekipa do ots
Domki blad!
Blad z Domkami
Konto Tutor
Lista ZAbitych
-Tibia 8.40 Miedzynarodowy ots (dedyk)
Komendy i Drzwi!!!
Zmiana silnika!!!
-Tibia 8.40 Mapper,Scripter,Webmaster
Lista Online
Buy Points
Zarabianie Nawet 1000$ miesiecznie!!! < Zarób 1000$ miesięcznie! SkyTech Ci pomoże, on sam zarabia tam 4 tys. zł miesięcznie! Jedyne co musimy zrobić to zarejestrować się z jego ref linku.
Update
ACC Maker na dedyku
Problem z silnikiem
Konfiguracja mail
Kompilacja silnika OVH
Blad przy odpalaniu na linuxie!
Acc maker ONLINE
Naruszenie Ochrony pamieci



Temat z zarabianiem miesięcznie 4 k zł sprawił że mój mózg zaczął rapować.


Kolejny raz muszę Cię zgasić kolego. Gdybyś również dobrze się orientował, nigdy nie udzielałem się na TNP. Kontem tym posługiwał się kiedyś Kladi, Kowal, Nimlot oraz Scotty. Osoby które stawiały u mnie OTS ;)

A teraz taka mała prośba do Ciebie, skończ już zgrywać kozaka i zajmij się czymś pożytecznym. Choć w sumie nie wiem czym taka żałosna osobowość jak Twoja mogłaby się zająć.

Pozdrawiam,
SkyTech

- - - Updated - - -

Jako że nie mogłem się powstrzymać, muszę tu to wstawić, Nasz tajemniczy SkyTech krył się kiedyś pod nickiem Dodo993, o to lista najbardziej inbowych tematów od góry najlepsze:

[8.4][OTS] Dedyk pomocy!
-Tibia 8.40 [8.4] Szukam hostera!
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
[8.4][OTS] Postawienie dedyka
-Tibia 8.40 [OTS] Ekipa do ots
Domki blad!
Blad z Domkami
Konto Tutor
Lista ZAbitych
-Tibia 8.40 Miedzynarodowy ots (dedyk)
Komendy i Drzwi!!!
Zmiana silnika!!!
-Tibia 8.40 Mapper,Scripter,Webmaster
Lista Online
Buy Points
Zarabianie Nawet 1000$ miesiecznie!!! < Zarób 1000$ miesięcznie! SkyTech Ci pomoże, on sam zarabia tam 4 tys. zł miesięcznie! Jedyne co musimy zrobić to zarejestrować się z jego ref linku.
Update
ACC Maker na dedyku
Problem z silnikiem
Konfiguracja mail
Kompilacja silnika OVH
Blad przy odpalaniu na linuxie!
Acc maker ONLINE
Naruszenie Ochrony pamieci



Temat z zarabianiem miesięcznie 4 k zł sprawił że mój mózg zaczął rapować.


Kolejny raz muszę Cię zgasić kolego. Gdybyś również dobrze się orientował, nigdy nie udzielałem się na TNP. Kontem tym posługiwał się kiedyś Kladi, Kowal, Nimlot oraz Scotty. Osoby które stawiały u mnie OTS ;)

A teraz taka mała prośba do Ciebie, skończ już zgrywać kozaka i zajmij się czymś pożytecznym. Choć w sumie nie wiem czym taka żałosna osobowość jak Twoja mogłaby się zająć.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
nigdy nie udzielałem się na TNP. Kontem tym posługiwał się kiedyś Kladi, Kowal, Nimlot oraz Scotty. Osoby które stawiały u mnie OTS ;)

W większości tych postów jest Twoje gg, przestań się pogrążać xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ufc7nQY.jpg
 
Last edited:
@SkyTech...

Skończ już pierdolić, wyjdź z forum - wróć z innym nejmem i przestań się błaźnić, po twoich "inteligentnych" wypowiedziach widać, jaki jesteś dojrzały. - czemu tak sądzę? odpowiadasz na każdego hejta w twoją stronę, a czasem trzeba pokazać klasę, której jak widać - ty nie masz.

btw... czemu zganiasz wszystko na kolegów? :D przecież to twój "team". XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (jak lanc3k)
 
Mój drogi Lancequ. Dla mnie jesteś kolejnym dzieckiem OT który uważa się za nie wiadomo kogo. Szkoda, że nie mam archiwum z wiadomościami od Ciebie. Z chęcią przedstawiłbym Twoje umiejętności. Pamiętam jak dziś kiedy płakałeś mi na Gadu-Gadu żebym nauczył Cię "hackingu", żebym został Twoim mentorem ^^. Z prostymi skryptami php nie potrafisz sobie poradzić, ba, nawet dodać gotowca z poradnikiem do ACC. Więc o czym tu mówić. Skończ lepiej się błaźnić i weź się za naukę pożytecznych rzeczy a nie hejtujesz na forum.

Pozdrawiam,
SkyTech

On przynajmniej nie kreadnie layoutów, bo żałuję wydać nawet te 100 zł na własny. Jesteś zwykłym złodziejem, burakiem, krętaczem, wypierdalaj.

Najbardziej mnie rozjebałeś, gdy zajebałeś layout z kleksorii, w stopkę wstawiłeś "by skytech", w support GOD Skytech, a jak Ci napisałem na gg że jesteś złodziejem, to napisałeś że ktoś inny ukradł ten layout, hostujesz mu ots'a i rzekomo on wstawił tą stopkę.

BICZ PLZ!

Pozdrawiam
xAzim

//topic ciężko powiedzieć.
 
Last edited:
Ja mam takie podejście, że jakbym miał wydać na layout 100zł to już wolałbym to zainwestować w wiedzę typu książki, wideokursy do dreamweavera czy photoshopa pod webdeveloping, zrobić ten layout samemu i w dodatku mieć z tego doświadczenie na przyszłość, do tej pory mając takie nastawienie bardzo dobrze na tym wyszedłem, a SkyTech to jest zakłamany cwaniaczek, piona kto jest ze mno!
 
Ja mam takie podejście, że jakbym miał wydać na layout 100zł to już wolałbym to zainwestować w wiedzę typu książki, wideokursy do dreamweavera czy photoshopa pod webdeveloping, zrobić ten layout samemu i w dodatku mieć z tego doświadczenie na przyszłość, do tej pory mając takie nastawienie bardzo dobrze na tym wyszedłem, a SkyTech to jest zakłamany cwaniaczek, piona kto jest ze mno!

5, przyjacielu.
 
Ja mam takie podejście, że jakbym miał wydać na layout 100zł to już wolałbym to zainwestować w wiedzę typu książki, wideokursy do dreamweavera czy photoshopa pod webdeveloping, zrobić ten layout samemu i w dodatku mieć z tego doświadczenie na przyszłość, do tej pory mając takie nastawienie bardzo dobrze na tym wyszedłem, a SkyTech to jest zakłamany cwaniaczek, piona kto jest ze mno!

aleś to ładnie napisał, aż lajk poleciał o_O
 
Ja mam takie podejście, że jakbym miał wydać na layout 100zł to już wolałbym to zainwestować w wiedzę typu książki, wideokursy do dreamweavera czy photoshopa pod webdeveloping, zrobić ten layout samemu i w dodatku mieć z tego doświadczenie na przyszłość, do tej pory mając takie nastawienie bardzo dobrze na tym wyszedłem, a SkyTech to jest zakłamany cwaniaczek, piona kto jest ze mno!

Ja tam akurat wolałbym kupić layout, przynajmniej samą grafikę bo mimo wielu prób, nigdy nic fajnego w photoshopie nie zmajstrowałem xd

@topic nie wiem.
 
Last edited:
Najbardziej mnie rozjebałeś, gdy zajebałeś layout z kleksorii, w stopkę wstawiłeś "by skytech", w support GOD Skytech, a jak Ci napisałem na gg że jesteś złodziejem, to napisałeś że ktoś inny ukradł ten layout, hostujesz mu ots'a i rzekomo on wstawił tą stopkę.


Właśnie tak było, ja zajebałem ten layout : p

Strasznie mi się podobał <3
 
Last edited:
Właśnie tak było, ja zajebałem ten layout : p

Strasznie mi się podobał <3

Ta, założę się że jesteś taki tępy, że nawet kodu źródłowego nie pobierzesz...

Twierdzisz, że ty wstawiłeś stopkę "by skytech"?

Zresztą skytech, uważasz się za takiego eksperta, a Twoim megaevo bawiłem się prostą komendą !changesex, a ty byłeś na tyle tępy, że tak prostego błędu nie wykryłeś i na stronie pisałeś newsy, że męczą was spore ataki i robicie wszystko co w waszej mocy.

@topic nie.
 
Last edited:
OMG, no ja bo mi hostował to wstawiłem jego.

Hmhmh lay karamy, chyba sobie zapierdole. Będzie jak znalazł na warotsika.
 
Back
Top