• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Max SKILL dla voc?

PHP:
void Player::addSkillAdvance(skills_t skill, uint64_t count, bool useMultiplier/* = true*/)
 
Wszystko jest w porządku, ale jak chcesz sobie zrobić po swojemu to musisz tam pozmieniać.
 
Ja potrzebuje zmienić żeby każda voc mogła mieć nieograniczone skille nie zależnie od voc i lv. Tylko mógłby ktoś powiedzieć jak to zrobić?
 
W tej funkcji musisz pogrzebać, przez nikt ci tego nie da jak to się tutaj mówi - na złotej tacy. Już dość dużo ci powiedziałem, więc nie musisz szukać po wszystkich plikach źródłowych.
 
skillTries ma ograniczoną maksymalną wartość, niezależnie jakiego typu zmiennej nie wsadzisz to nie zrobisz nieograniczonego skilla, proste
 
To co mam zrobić bo to bezsens jak 300 lv ma skille 40 -.- a inna profa może posiadać 30.
Tibia 8.54
Tfs 0.3.6
 
Back
Top