• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

MC killing

Qeero

Active Member
Joined
Aug 17, 2012
Messages
238
Reaction score
30
He is using mc on 3 chars main char Deepu and rest mc's i wish u will delete his chars
 

Attachments

Uspokuj sie Gumisiu :). Winogradzki Ejber here.
translate
Qeero dont panic bro.
 
CHUJ ZE JA MU POMAGALEM ZEJBANY 15 LATKU XDD ale mc zebys dostal raka srsly
 
ty cos mowisz o 15 latkach jebany no voicie ktory sie nie odezwal przez 10 lat gry grania w ta gre? widac bylo ze to mc bo sie przyklejal i sd spamowal a jak do staka dobiegalem to sie zatrzymywal wiec cichutko brudasie jebany jakis zbylu.. a ten winocostam to nie byl mc ale salvy i deepu 100%
@edit
jest jeszcze jedna opcja
jesli wy mu pomagaliscie to jestescie takimi no handami ze na mc tak gram jak wy na jednym charze
 
Last edited:
Nie ze cos ale jakby na to patrzec rownie bociles na 2 postaciach :) tak wiec jebac cie wracaj na evo z gumisiami.
 
ty cos mowisz o 15 latkach jebany no voicie ktory sie nie odezwal przez 10 lat gry grania w ta gre? widac bylo ze to mc bo sie przyklejal i sd spamowal a jak do staka dobiegalem to sie zatrzymywal wiec cichutko brudasie jebany jakis zbylu.. a ten winocostam to nie byl mc ale salvy i deepu 100%
@edit
jest jeszcze jedna opcja
jesli wy mu pomagaliscie to jestescie takimi no handami ze na mc tak gram jak wy na jednym charze

zamknij pizde gumisiu i idź nagrywać pioseneczki o tibijce

translate:
qeero? this legendari player from RABARBAROWE GUMISIE? stfu and go record some Tibia's songs
 
gandax ? ten co wydal rl hajs na feru hata? znam
majczal? ten spasiony ministrant co nie mowi R z pyskiem jakby 3 swinie nasraly i zlepic to w kulke ? znam
swe? pion od roliego? znam
zbylu? no voice? znam
wszystkich znam uwalic sie na pizde parchy brzydkie
 
dopiero napisales ze mam 15 lat a tamten napisal ze jestem gumisiem to jak nikt mnie nie zna hipokryto?
 
kurwa jakies noł najmy z majczalem na czele pierdolona łopato tłuszczu
Jebac was cwele kazdy wie ze to mc ale cos pierdolicie kkutachy
 
to dawaj kurwo na jakiegos publica to Cie zgasze w minute a Ty bedziesz tylko powtarzał tekściki "jesteś gruby" / "nie mówisz R" i tak kurwa ciągle. ja pierdole

a jakiś Czekomordka czy czekotubka mi pisze że jestem nonamem ? wlasnie ide zrobić czekotubke na sracza wiec wróce i moge nakarmić czekomordke . wiem że to lbuisz kurwalu
 
bez kitu majczal forum fighter
2s8sodz.jpg
 
Ale majczal frajerze wiele razy pisales ze to nie polskie forum wiec co lopato tluszczu co nie mowi r chcesz tu osiagnac?
 
to dawaj kurwo na jakiegos publica to Cie zgasze w minute a Ty bedziesz tylko powtarzał tekściki "jesteś gruby" / "nie mówisz R" i tak kurwa ciągle. ja pierdole

a jakiś Czekomordka czy czekotubka mi pisze że jestem nonamem ? wlasnie ide zrobić czekotubke na sracza wiec wróce i moge nakarmić czekomordke . wiem że to lbuisz kurwalu
?
 
gandax ? ten co wydal rl hajs na feru hata? znam
majczal? ten spasiony ministrant co nie mowi R z pyskiem jakby 3 swinie nasraly i zlepic to w kulke ? znam
swe? pion od roliego? znam
zbylu? no voice? znam
wszystkich znam uwalic sie na pizde parchy brzydkie
OOOOO QUEERO ? CZY JAK ON TAM MA TEN CO OMELOWI WYSLAL PARCEL Z FULL EQ DLA PALKOW ? ZNAM

DESZCZU NO VOICE
 
no wyslalem mu za chara na karamy bo nie zachowalem sie jak cwel?
 
Back
Top