• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mecrant System

Status
Not open for further replies.

Kamikaz

New Member
Joined
Nov 4, 2010
Messages
112
Reaction score
0
Location
Poland
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje a w najwyższym przypadku kupić Merchant Syste.
Jeżeli ktoś orientuje się lub ma na sprzedarz taki sysetm Proszę napisanie ceny w tym temacie.
Proszę nie pytać mnie ile mam do zaoferowania, chodzi mi o ceny nie ile moge dać.
Jeżeli ma ktoś skrypt tego typu co bardziej by mi pasowało, to też bym chciał wiedzieć.

Code:
http://ots.net.pl/index.php?subtopic=targowisko

Pozdrawiam, Kamikaz
 
Nie wiem kto ma na sprzedarz tutaj ale kurwa na litość boską, włącz sobie poprawianie błędów albo najzwyczajniej w świecie pójdź do szkoły.
Jeżeli chodzi o kupno/sprzedaż to pomyliłeś działy: Marketplace
 
Nie wiem kto ma na sprzedarz tutaj ale kurwa na litość boską, włącz sobie poprawianie błędów albo najzwyczajniej w świecie pójdź do szkoły.

Orzełku, Twój podpis jeszcze kilka dni temu też nie był bez błędny - w szkole też uczą angielskiego + również mogłeś sobie włączyć poprawianie błędów. Na litość boską - nie zwracaj komuś uwagi (bynajmniej nie w taki bezczelny sposób), jak sam nie jesteś bezbłędny.

#temat:

Z tego co się orientuję, to nikt oprócz xinna oraz właśnie Oriona nie posiada tego systemu, jednak warto zapytać o to w odpowiednim dziale albo po prostu napisz do kogoś z TFS Dev. zaoferuj kwotę godną poświęcenia jego czasu a na pewno się dogadacie. Możesz również zapytać samego właściciela serwera - a może odsprzeda. Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top