• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Męczący bug większości serverów

Status
Not open for further replies.
co do tego crasaha z dodawaniem do vip-a nie koniecznie musi byc Elf bot moze byc to tez Tasker, przynajmniej tak mi sie wydaje
 
exhausted na npc + usunać ignore cap, a drugie to w configu dodać tileLimit = 20
Nawet nie wiedziałem, że jest już coś takiego jak tileLimit :eek:. Zastanawiałem się jak ludzie to robią, że nawet noob otsy mają to po blokowane, czyżby większość ogarniała już C++? Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem... Tak to bym się nie bawił z nową funkcję MaxItemsPerNormalTile :D

Ma ktoś jeszcze jakieś nowe bugi do fixnięcia? ;)
 
Spokojnie, zostaje jeszcze fajny bug z "unicestwiony." na końcu :p
 
Mogę spokojnie stwierdzić, że to koniec spokojnego tworzenia serwerów pod TFS.
Jestem trochę zawiedziony, że ludzie potrafiący tworzyć ciekawe serwery(patrz Narvia.eu) zachowują się jak pajace.
Cóż... Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przytoczyć pewien ciekawy cytat Vitalija Kliczki:

"Gdy alpinista pragnie zdobyć górę i staje się to Jego marzeniem stara się ową górę zdobyć i je spełnić.
Natomiast gdy staje na szczycie góry widzi jeszcze większą górę, która staje się Jego kolejnym pragnieniem i podejmuje wyzwanie..."


Teraz Ja wraz z innymi ludźmi pragniemy przepisać pewne skrypty w TFS i postarać się stworzyć SILNIK IDEALNY.
Wątpię, że istnieje szansa udostępnienia tego silnika, ale na pewno powstanie kilka nietykalnych z wewnątrz OTS'ów.
Myślę, że to dobre podsumowanie tego tematu. GarQet stworzył dobrego fixa, choć słabo optymalnego, to dobrego, więc
można ten temat już zamknąć.

Nawiasem mówiąc, dziękuję Donajowi.
Niech Twój serwer cieszy się popularnością jak najdłużej, a wrogowi Otlandu niech ciśnienie się podwyższa widząc te 1000 graczy!

Greetings!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top