• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Metin 2 ???

spakowana paczka wazy 2.8 GB, zawiera zrodla klienta, serwera i przeroznych narzedzi, za to brak w niej datapacka ze skryptami, itp. co nie zmienia faktu ze taki datapack z binarka na linuxa byl dostepny juz wczesniej, wiec teraz jest troche wieksze pole do popisu w kwestii takich serwerow bo sa zrodla i mozna latwo naprawiac bledy
 
To twoja lista w podpisie ? Jeśli tak to odrazu zbanuj dinera/openka/simson/axera bo to servery tego spoofera co xinn się go pozbył już parę lat temu, jednie mateusz go trzyma na swojej syfiastej liście. Proponuje dać perm bana bo admin ma chyba autyzm i nie przemówisz mu do rozumu aby spoofa wyłączył. A ilość graczy jest naprawdę sporo zawyżona.

@topic - Zawsze ta paczka przyda się do właśnie szukania błędów, część znowu np. do jakiś własnych projektów itd. itp.
 
Tylko patrzeć jak ktoś znajdzie exploita i popadają serwery globalne a ymir będzie musiał pisać łatki. Z nudów na studiach aż poczytam sobie ten kod bo jednak pierwszy semestr informatyki to porażka.
 
ktos w ogole jeszcze gra w metina? za moich czasow to byla straszna wylegarnia debili
 
ja tak od dawna obserwuje metiny i widze ze wlasnie ten polisz upadl bo noby robia otsy dla hajsu sraja na nie sciagaja gotowce i biora sie za metina na liscie metka duzo jest acc gesiora przerobionego przynajmniej tak to oczojebne ze 1 mysl to gesior layout metin skonczy jak tibia... otsy przez polakow
 
ja tak od dawna obserwuje metiny i widze ze wlasnie ten polisz upadl bo noby robia otsy dla hajsu sraja na nie sciagaja gotowce i biora sie za metina na liscie metka duzo jest acc gesiora przerobionego przynajmniej tak to oczojebne ze 1 mysl to gesior layout metin skonczy jak tibia... otsy przez polakow
Właśnie, że nie. Polisz upadł przez ludzi twojego pokroju. Którzy jako jedynie na POLISZu robili otsy dla wielkiej ideii. Byli Werterami oddającym się ideami a nikt was tak nie rozumiał, że otsa się nie robi dla kasy.
Weź przestań pier**** bo rzygać się chce. Najlepiej idź stąd bo jeszcze może kiedyś wróci tu życie jak wyrwie się chwasty siejące niepokój, złą atmosferę itp.
 
wiec twoim zdaniem lepiej sciagnac gotowca odpalic i miec wyjebane? to brawo geniusz normalnie
 
Tego też nie powiedziałem. Wszystko zaczęło się dawno. Upadła tutaj całkowicie kultura. Prawie każdy udawał mądrzejszego niż jest itp. Przyczyn upadku tego podforum jest wiele. eeehhh...
Ja chciałem podkreślić to, że robisz z siebie wielkiego ideowca, który z pewnością nie robi OTSa dla kasy.
 
Nie robie OTS dla kasy po prostu to lubie gdybym myslal glownie o kasie nie robilbym takiego projektu jak teraz tylko stawial monav3 i kilka innych gotowych paczek tak jak ci co sciagaja materie i mysla ze beda zarabiac kokosy nic nie robiąc. Nie wiem wydaje mi się czy masz coś do mnie i uważasz ze ja tez robie to dla kasy udając że nie chce zarobić? Powiedz to wprost Rafal walisz w huja mowisz ze robisz dla przyjemnosci otsa bo lubisz a myslisz o skrojeniu dzieci z sms....

edit zresztą nie chce mi się klocic jak chcesz podyskutować to priv nie bede tutaj robił burdelu ;p mialbyc to temat chyba o metinie a nie o zarobku i mojej osobie
 
Last edited:
O tym metinie to szkoda gadac, rak polskiego neta i gier.
 
Back
Top