• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

migracja na otland z tnet'a dyskusja

The_Hide

Banned User
Joined
Dec 11, 2012
Messages
389
Reaction score
10
Co o tym sądzicie? temat powstał, bo parę osób zasugerowało by przestać spamować w innych teamatach i zrobić jeden do tego
 
3/4 osób z otland mają aktywne konta na tnet co elf też noob? donaj też noob? monte też noob? i cała reszta bo są też na tnet?
Skończcie już z tym.
 
Ja nie używam t.net z kilku powodów ale nie dlatego, że tam są nooby czy coś... Ogólnie dla mnie tnet jest źle zorganizowany, layout beznadziejny, wszystko jest jakoś porozwalane - po prostu kompletnie nieprzejrzyste forum i mnie razi w oczy tymi wszystkimi bezużytecznymi informacjami, którymi napastują użytkowników.

A co myślę na temat tych co tu przychodzą z tneta? Zgadzam się troszkę z @Indenpedens. Jak ja używałem tnet to nie wiedziałem, że coś takiego jak otland w ogóle istnieje :D :D ;d Po prostu tam siedzą ludzie, którzy dopiero co się dowiedzieli co to są OTSy i nie umieją rozmawiać po angielsku (ale nie tylko)
 
Co wy się dziwicie, że otland jest obiegany przez bezmózgich gimbusków? tutaj mały przykład

53566512921242996364.jpg


Kolega szatan już się poczuł "panem" na otland, a co chwilę widzę założony przez niego temat z byle głupotą. I takich jego pokroju się tu robi gromada, bo jest darmowa i szybka pomoc. Co prawda trochę się zawsze spinamy jak im pomagamy, ale pomagamy i dość często dajemy gotowe rozwiązania. Taki szatanek to spammer na tnt, ale na otland jest pener bo jest z otlanda(xd)...

Takich jak on jest mnóstwo, bo dość czasu do czasu czytam zapowiedzi serwerów na tnt i widzę te spiny, że ktoś jest lepszy bo ma konto na otland od roku i 300 postów ^ ^, a tak naprawdę jest bezmózgim noobkiem.

Ogólnie tnt upadło przez to, że byle debile dostawały moderatorów i za darmo rozdawali bany, tak na prawdę za byle gówna(moderatorzy z PB się przy nich chowają)...
 
lol wielki moderator z tnet'a przybył na otland, bójmy się!

boisz się napisać vapus ? lol weź wróć na tnet plxxxxxxx, to, że napiszesz jakie forum to nie jest reklama, a jak dostaniesz bana to banujący jest pojebany, a nie ty, no ale widzę, że masz wdrożony system z tnet'a(...)
Ja w przeciwieństwie do ciebie dorosłem do przestrzegania regulaminu, na polskich forach o tibii dawno już by zasypali was warnami a temat zamknęli.
A co do moda tutaj się na to stanowisko nie pcham, bać się nie musisz. Co najwyżej mogę wysłać kilka raportów ^^
 
Tnet jest zjebany bo zjebani ludzie sie za to wzieli (aktualna część kadry i tró media).

A to, że ludzie przychodzą tu z pomocą to nie jest takie złe, tylko żeby chociaż prosili o pomoc w sprawach, w których naprawdę nie ma nigdzie już podanych informacji, a przychodzą z byle gównem.
 
Co wy się dziwicie, że otland jest obiegany przez bezmózgich gimbusków? tutaj mały przykład

53566512921242996364.jpg


Kolega szatan już się poczuł "panem" na otland, a co chwilę widzę założony przez niego temat z byle głupotą. I takich jego pokroju się tu robi gromada, bo jest darmowa i szybka pomoc. Co prawda trochę się zawsze spinamy jak im pomagamy, ale pomagamy i dość często dajemy gotowe rozwiązania. Taki szatanek to spammer na tnt, ale na otland jest pener bo jest z otlanda(xd)...

Takich jak on jest mnóstwo, bo dość czasu do czasu czytam zapowiedzi serwerów na tnt i widzę te spiny, że ktoś jest lepszy bo ma konto na otland od roku i 300 postów ^ ^, a tak naprawdę jest bezmózgim noobkiem.

Ogólnie tnt upadło przez to, że byle debile dostawały moderatorów i za darmo rozdawali bany, tak na prawdę za byle gówna(moderatorzy z PB się przy nich chowają)...


ej kurwa, ale to ja założyłem temat, a nie szatan więc nie pierdol;p

co do tego z tym panem, to naprawdę jakie to jest żałosne... "ej ziom ja jestem z otlanda, a ty z tnet'a, zupełnie inny świat, ja jestem pro, ty noob więc elo"

eh...

xd


Xd

XDDDD

...?

co ja pisze?

a chuj

to teraz przejdźmy do następnej rzeczy...

Ja w przeciwieństwie do ciebie dorosłem do przestrzegania regulaminu, na polskich forach o tibii dawno już by zasypali was warnami a temat zamknęli.
A co do moda tutaj się na to stanowisko nie pcham, bać się nie musisz. Co najwyżej mogę wysłać kilka raportów ^^

czyli mówisz, że dobrze wylizałeś dupkę by było wszystko zgodne z regulaminkiem? eh

nom na innych forach, a tu i tak czasem przesadzają z banami, za byle flejm

O kur wyślesz na mnie, donaja i lancka reporty? już kur musimy szykować nowe emaile na nowe konta no nie? bo pro moderator z tnet'a zawitał na otlanda, o kurdeeee trzeba sie pilnowac


HEH I OSTATNIA RZECZ, NAPRAWDĘ ZANIM NAPISAŁEŚ POSTA PIERWSZEGO NA POLISH BOARD TO PRZECZYTAŁEŚ Regulamin?XD
 
Z racji, że doszły do mnie tylko dwie prace na konkurs przedłużam termin do 9 marca.

Przypominam, że konsekwencją nie oddania pracy jest miesięczna banicja.

by retard aka iSanto
-------------------
299c2911fb47b44db6afc7aa06227d4a,62,37.jpg
 
Back
Top