• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Modern AAC] Shop System, pomocy!

ArsOn

New Member
Joined
Dec 1, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Czesć wam, może komuś z tutejszych forumowiczów uda mi się pomóc. Mam problem z shop systemem pod Modern AAC a dokładniej poszukuję takiego sklepu, korzystałem już z wielu i żaden nie daje porządanego efektu, ten jest jedyny który działa jak należy i daje wszystko co potrzebuje, w 100% zautomatyzowany zakup: http://otland.net/threads/shop-system-full-modern-aac.114852/, niestety działa on tylko pod PayPal, ja potrzebuję pod homepay.pl, czy ktoś z was jest mi w stanie pomóc ? Bardzo mi na tym zależy, będę bardzo wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam

PS : Prosze o powstrzymanie się od komentarzy bezsensownych, nie wnoszących nic do tematu a tym bardziej takich, które mi nie pomogą, ten dział służy do pomocy więc mam prawo o nią prosić, także darujcie sobie wyzwiska, itp.
 
hm, proponuję użyć skryptu zakupu puntków pod homepay, widziałem takowy pod modernacc i gesiora, a sam sklep używać z podanego przez Ciebie linku ?
 
Back
Top