• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Modern ACC czy Gesior ?

Status
Not open for further replies.

Dragonas1

New Member
Joined
Jul 1, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Witam,
Przez długi czas korzystałem z Gesiora, jednak czas robi swoje i postanowiłem przenieść się na TFS 0.4, wspólnie z kolegą kupiliśmy TFS i robimy, a właściwie zrobiliśmy OTS pod 8.7.
Teraz nadszedł czas na zainstalowanie stronki. Szukałem Gesiora pasującego do TFS 0.4 i jakoś nic ciekawego nie znalazłem. Za to bardzo dużo ostatnio słyszę o Modernie. Chciałbym usłyszeć opinie, a właściwie je przeczytać od tych osób, które mają doświadczenie z Modernem.
Dlaczego warto jest korzystać z Moderna?
Czy instalacja jest trudna i czy edytowanie kodów nie jest problemowe.
Czy przerobienie Gesiora pod 0.4 (dodanie kodowania sha1) jest trudne? I czy tylko to wystarczy w nim zmienić, by bez problemowo działał?

Proszę o Wasze wypowiedzi !
 
Last edited:
Gesior - nie aktualizowany , sporo dziur ma ,ale można je samemu "załatać" ogólnie ja wole gesiora , są zrobione już pod 0.4 dodanie kodowania sha1 nie jest trudne jak dobrze pamiętam tylko to się zmienia , o modernie Ci nic nie powiem , poza tym ,że jest aktualizowany itd.
 
Kiedy ty się w ogóle urodziłeś że całe życie korzystasz z gęsiora?
 
Kto ci sprzedał TFS 0.4 ? Przecież jest darmowy...

Ja od długiego czasu posiadam gesiora, który działa na TFS 0.3 i TFS 0.4 tak samo dobrze. Nie problem pobrać go z tego forum...
 
Kto ci sprzedał TFS 0.4 ? Przecież jest darmowy...

Ja od długiego czasu posiadam gesiora, który działa na TFS 0.3 i TFS 0.4 tak samo dobrze. Nie problem pobrać go z tego forum...

Problem jest taki żeby włączyć szukajkę i posiedzieć trochę i poszperać tematy a na pewno by znalazł. Ale łatwiej założyć nowy temat co nie?

Pokaż licencję na tego TFS bo to może pochodzić z nielegalnego źródła a my tu musimy mieć potwierdzenie na wszystko, nawet na to czy masz oryginalne skarpetki.
 
Przepraszam bardzo, ale nie pytałem nikogo o TFS 0.4. Zapytałem, czy warto przerzucić się na Moderna. Założyłem ten temat, nie dlatego, że nie chcę mi się szukać tylko dlatego, że chcę się czegoś dowiedzieć, poznać Wasze opinie na temat, który opisałem wyżej.

Proszę o wypowiadanie się na temat i zakończenie sprawy z tfs 0.4, bo nie o to pytam.
 
Last edited:
Poznajesz naszą opinie:
- Na tym forum nie da się kupić TFS.
- Dowiedziałeś się, że gesior pod 0.4 jest na tym forum w dziale Downloads -> Website Applications (taka jest nasza opinia !)
- Miesiąc temu nie dało się "mieć donatora", można kupić premium.
 
Poznajesz naszą opinie:
- Na tym forum nie da się kupić TFS.
- Miesiąc temu nie dało się "mieć donatora", można kupić premium.

czym sie to rozni? wiekszosc kupuje 'premium' po tfs, to czemu nie nazwac rzeczy po imieniu? placa za dostep do niego.
 
Ta ale chyba można wydać te 25zł na 3 miesiące w ramach "podziekowania" za czas, ludzi którzy pracują przy tfs'sie.
 
Poznajesz naszą opinie:
- Na tym forum nie da się kupić TFS.
- Dowiedziałeś się, że gesior pod 0.4 jest na tym forum w dziale Downloads -> Website Applications (taka jest nasza opinia !)
- Miesiąc temu nie dało się "mieć donatora", można kupić premium.
Owszem, ale nie o to pytałem. I nie wiem po jakiego ch ja piszesz skąd go pobrać. Sam mogę znaleźć.
Niestety widzę, że oprócz marcinek99097 nikt nie jest w stanie sensownie odpowiedzieć na moje pytanie, choć i od niego nie wiele nowego się dowiedziałem.
Temat do zamknięcia.
 
Teraz nadszedł czas na zainstalowanie stronki. Szukałem Gesiora pasującego do TFS 0.4 i jakoś nic ciekawego nie znalazłem. Za to bardzo dużo ostatnio słyszę o Modernie. Chciałbym usłyszeć opinie, a właściwie je przeczytać od tych osób, które mają doświadczenie z Modernem.
Dlaczego warto jest korzystać z Moderna?
Czy instalacja jest trudna i czy edytowanie kodów nie jest problemowe.
Czy przerobienie Gesiora pod 0.4 (dodanie kodowania sha1) jest trudne? I czy tylko to wystarczy w nim zmienić, by bez problemowo działał?

Zamykam, bo zaburzenia dysocjacyjnego osobowości tu nie leczymy.
 
czym sie to rozni? wiekszosc kupuje 'premium' po tfs, to czemu nie nazwac rzeczy po imieniu? placa za dostep do niego.

Po prostu ktoś woli zarabiać na tym pieniądze, więdząc doskonale o tym że bez tfs nikt by donatora nie kupił, a jak już to był by to niewielki procent. Ja jestem za przywróceniem publicznego dostępu do tfs tak jak to było kiedyś, bez uwagi na to czy ktoś będzie zakładać multum tematów z pytaniami, ale przynajmniej będzie większa szansa na to że znajdzie się więcej ludzi chętnych coś do niego dołożyć, a nie tak jak teraz że tylko wąska grupa która zapłaci ma dostęp. UWOLNIĆ TFS!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top