PL : Witam. Otóż mam problem.. Gdy wgrywam nowy layout za każdym razem zostaje mi to samo białe menu .. A chciał bym aby było w kolorach layoutu .. Jak to zrobić ja nie mam zielonego pojęcia proszę o pomoc
(
ENG : Welcome. Well, I have a problem .. When Loading a new layout every time is to me the same white menu .. And I wanted to make it in the colors of the layout .. How to do I do not have a clue please help: ((
View attachment 16433
ENG : Welcome. Well, I have a problem .. When Loading a new layout every time is to me the same white menu .. And I wanted to make it in the colors of the layout .. How to do I do not have a clue please help: ((
View attachment 16433