• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ModernAAC Shop

CyCu91

New Member
Joined
Aug 2, 2008
Messages
114
Reaction score
0
Witam otóż mam taki problem gdyż nie wiem jak zainstalować shop do ModernACC, patrzyłem na forum http://otland.net/f118/shop-system-full-modern-aac-114852/. No i niestety jest tam jakiś dziwny plik database.sql. Niema jakiejkolwiek instrukcji do dokładnie trzeba zrobić. Jak by ktoś mógł pomóc bym był bardzo wdzięczny.

Stawiam serwer pod TFS 0.3.6
 
Last edited:
Wyskakuje mi błąd żebym skasował pewną wartość ale .... moim zdaniem jest ona potrzeba. Przykładowo kolumnę salt każe mi skasować której nie mam w account i jak ją skasuje wyskakuje następna której niema w tabeli sql.
 
Last edited:
To Ty sobie nie radzisz ani z devem, ani z cd. Pod Visual Studio tyle latwiej, ze wszystkie paczki juz masz podane na tacy, wystarczy zbudowac projekt, naciskajac 1 przycisk.
Nie badz taki madry, kiedy sam nic nie potrafisz.
 
Ha! Ja przynajmniej nie zadaje pytań "co to jest za jakiś dziwny plik database.sql?" tylko poważne pytanie na błąd który mi się pojawił pierwszy raz a że nie jestem jakis pro elo koxem z c++/c bo ma inne zajęcia to nie moja wina, głównie to większość robię w lua.

(Za moich czasów (jakieś 7-6 lat temu) to pierwsze kroki z ots'ami zaczynało się na tnecie może i dla tego że wtedy nie było/nie był pb :))
 
Last edited:
A za moich czasów to na otfans.pl / otfans.net / torg.
Kurde ludzie siedzą po parę ładnych lat przy ots a tak prostych zabiegów nie umieją zrobić...
W zasadzie to ja gram jakieś 10 lat i mam 50 lvl hah :D
 
Co do tibii real to lepiej nie wbijać 180+ bo już ten stary klimat kiedy biegało się lov lvl'ami, zbierało się syfy itp przemija a jak dla mnie jest to najpiękniejsze w tej grze i sam żałuję że osiągnąłem poziom wyższy niż 200 (takie tam chwalenie się :D) i oczywiście że nie ręcznie (brak czasu) ale i tak to zniszczyło moje dzieciństwo :D
 
Back
Top