• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

"Most Powerfull Guilds"- potrzebna pilna pomoc!!!

Status
Not open for further replies.

daxsiu24

New Member
Joined
Apr 28, 2011
Messages
9
Reaction score
0
Po raz kolejny muszę się do was zwrócić o pomoc... nie będę się długo rozpisywał, chciałbym aby ktoś pomógł mi zrobić most powerfull guilds w ramce coś takiego jak tu na zdjęciu :

6kwD2.png


Z góry dziękuje i pozdrawiam daxsiu24.
 
Z czym dokładnie masz problem? Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nawet nie spróbowałeś, co ; )?

to zwracam honor, źle przeczytałem =d.
 
Last edited:
tak jak napisałem czytanie ze zrozumieniem ;p chcę skrypt " most powerfull guilds " umieścić w ramce tak jak na rysunku wyżej, bo normalnie ten skrypt dodaje się do pliku "latestnews" ale wtedy jest w ramce "news ticker" a ja chcę osobną ramkę...
 
to jak pomoże ktoś @up nie rozumiem twojej wypowiedzi a co miałem próbować?? jedynie co sam potrafię zrobić ta tą ramkę ale nie umiem w niej owego "skryptu" umiescic.
 
to jak pomoże ktoś @up nie rozumiem twojej wypowiedzi a co miałem próbować?? jedynie co sam potrafię zrobić ta tą ramkę ale nie umiem w niej owego "skryptu" umiescic.

No to musisz się nauczyć, żeby umieć. Dlaczego ktoś miałby Ci pomóc? Bo NIC nie potrafisz?
Albo.. nauczyć się szukać... było ze sto razy.

Zamykam, ponieważ złamałeś regulamin.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top