• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

MotionCAPTCHA - na pohybel tekstowej!

Xadrian

Active Member
Joined
Feb 24, 2008
Messages
905
Reaction score
26
Location
Poland, Stalowa Wola
Mnie denerwuje cały ten system rejestracyjny, gdzie na nowy (dla mnie) serwis nie wejdę to 2 minuty zmarnuję na rejestrację/odebranie maila, więc też czekam na upowszechnienie BrowserID.
 
Gos8p.png


hmm
 
Zajebiste. Dzieki temu nie spedzał bym 5 minut na przepisywanie reCaptcha gdzie niektóre literki się kompletnie zlewają a i wygląda jak c
 
niektore literki to wogole wygladaja jak chuj wie co
czasem chce mi sie napisac tam

ja jebie
dowidzenia
 
Tyle, że ten system jest niedokładny. Głównie chodzi o to aby zacząć od kropki i wykonać pewien zakres ruchu, może to być bazgroła i przechodzi.
 
Czym popierasz swą tezę ?

Kutasem na obrazku? (Patrz post Selvest).

Istnieją funkcje, nie pamiętam nawet czy w GD czy w Imagick. Możesz pobrać treść obrazka, i po kolorze zrobić draw na lini.
 
Nie takie głupie, tylko trzeba jeszcze nad tym popracować - chodzi mi tutaj o celność, bo czasami z tym to jest masakra =).​
 
Moim zdaniem wspaniałe i powinno się tym zastąpić wszystkie inne CAPTCHY.
 
Nowy update xRumer'a i się autorzy tej MotionCaptchy posrają :).
Aha, xRumer bezproblemowo łamie też recaptche więc dla bogaczy nie ma rzeczy nie możliwych xD
 
Back
Top