• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Multiworld 8.54 [0.3.6]

pelek2002

Active Member
Joined
Apr 28, 2016
Messages
103
Reaction score
29
PL :
Cześć, szukam pomysłów jak zrobić multiworld na moim ots, poradnik od oOIOo nie działa, może jakiś kod c++?

ENG :
Hello, im looking for ideas how to make multiworld on my ots, tutorial by oOIOo doesn't work for me, maybe c++ code?

Again, sorry for my English. im still robot beep boop.
 
zrobiłem tak identycznie, port gry w config 1 to 7172, a w config 2 to jest 7173.
mimo to przy próbie wejścia do gry pokazuje błąd z połączeniem -
Error Connection (2)
Po wyłączeniu drugiego serwera można wejść na serwer ale pokazuje tylko postacie ze świata 1
 
A no tak, do tego istniało jeszcze coś takiego jak TFLS (The Forgotten Login Server). Jest to login server, który obsługuje coś takiego - żeby wskazywać na poprawny serwer. Zauważysz, że taki TFLS ma plik data/XML/servers.xml.
 
nie mam TFSL, ani Open Tibia Login Serwer. Nie wiem gdzie to dostać. Ale mam dobrze skonfigurowany servers.xml w obu silnikach, jakieś pomysły? 😯
posiadam source jeśli to pomoże w czymś mowa o silniku Pokemon.
 
Domyślna wersja clienta to 10x, jak moge to zmienić na 8.54? jestem całkowicie zielony w tym :)
--------Edit--------
Plus jakiś poradnik jak to skompilować :D
 
Last edited:
Back
Top