• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mysql connection.

Duxi

Member
Joined
Aug 31, 2010
Messages
218
Reaction score
5
Witam.
Mam takie pytanie. Głównie do użytkowników 0.4_DEV.
Czy TFS ma jakąś wadę z połączeniem mysql.
Serwer pochodzi kilka godzin i potem zawiesza się i można tylko zalogować do Character List.
Silnik nie crashuje tylko tak jak by się zawieszał.
RL MAP DEDYK 8GB RAM.
rev. 4069
My.cnf
PHP:
# * Fine Tuning
#
key_buffer		= 128M
max_allowed_packet	= 32M
thread_stack		= 512K
thread_cache_size	= 8
# This replaces the startup script and checks MyISAM tables if needed
# the first time they are touched
myisam-recover		= BACKUP
#max_connections        = 200
table_cache            = 1000
thread_concurrency     = 10
#
# * Query Cache Configuration
#
query_cache_limit = 128M
query_cache_size = 128M
#


[mysqldump]
quick
quote-names
max_allowed_packet    = 16M

[mysql]
#no-auto-rehash    # faster start of mysql but no tab completition

[isamchk]
key_buffer        = 160M

#

Cykotitan said:
It's for Windows, and you won't benefit much from it because it's a bug in TFS 0.4, not mysql conf.


Pozdrawiam.
 
Też tak parę razy miałem, usuń postacie, którym podczas tego rozłaczenia podniosło skille/mlvl lub zmieniło profesję. U mnie pomogło, jak nie pomoże spróbuj może w configu zwiększyć readtimeout czy jakoś tak.
 
Kilka ppl ma magic lvl : 45314828
a na serwie magic x 4
 
Miałem to samo, o ile to robiłeś, czy nie zmieniałeś profesji z EK na ED/MS lub z PALL na ED/MS dla jakiegoś gracz. Gdy ta postać zalogowała serwer po paru minutach wariował.
 
ja mam taki sam problem, tylko mi zmienia profesje na 0 i dodaje ekom skille po 10000 zawsze o 5:00, a wtedy był Globalsave
 
Kilka ppl ma magic lvl : 45314828
a na serwie magic x 4

mała podpowiedzi

na pewno musieli trenować by osiągnąć taki magic tylko jakim czarem i w jaki sposób sami za pewne nie wiedzą bo udało im się to przypadkiem ?
 
Mam podobny problem, gracz z profesją 0 loguje się na serwer i wówczas serwer pada. Nie wiem nawet, jak to się dzieje, że nie ma on profesji.
 
Mam podobny problem, gracz z profesją 0 loguje się na serwer i wówczas serwer pada. Nie wiem nawet, jak to się dzieje, że nie ma on profesji.

Może się rokują? Update players set vocation = 1 where vocation 0

Tylko za nim to zrobisz, to dowiedz się jak to robią, że profesji nie mają.


mała podpowiedzi

na pewno musieli trenować by osiągnąć taki magic tylko jakim czarem i w jaki sposób sami za pewne nie wiedzą bo udało im się to przypadkiem ?

Mówisz o party spells?, nimi się da nabić maksymalnie sorciem/druidem do 147 mlvla.
 
nie zajrzałem, gdyż mam hosta u kuli i nie mam wglądu do silnika :) a kula odpowiada raz na 3 dni więc wiesz...
 
Back
Top