• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

mysql skacze do 9999%

Status
Not open for further replies.

report

New Member
Joined
May 21, 2010
Messages
211
Reaction score
2
Yoyo

mysql mi bez wlaczonego tfsa skacze do 9999%. przez to nawet otsa nie odpalam bo lagi ze ja nie moge.

nigdy tak nie mialem.

mial ktos taki problem? system linux debian64bit. system i mysql zaktualizowany. chyba jak nginx jest wylaczony to nie skacze wiec czy moze to robic ktos z zewnatrz?

dzieki za odpowiedzi
 
mial ktos taki problem? system linux debian64bit. system i mysql zaktualizowany. chyba jak nginx jest wylaczony to nie skacze wiec czy moze to robic ktos z zewnatrz?

dzieki za odpowiedzi
Sprawdz logi?
 
no jak strona jest wylaczona to wszystko ladnie chodzi.
 
bot do masowego zakladania playersow. Wlasnie blokuje to u siebie. Zobacz nazwy ostatnio zalozonych charow.
 
Last edited:
bot do masowego zakladania playersow. Wlasnie blokuje to u siebie. Zobacz nazwy ostatnio zalozonych charow.

212.227.18.0/24

Kula_ miał na melani patent zakładanie chara raz na 15 min :p
 
kłamiesz. procenty zamykają się na stówie.

#haleko
ojejku, cURL i jedzisz, captcha z gesiora przełamie pisany przez dziecko skrypt z użyciem GD2.
imo dałoby radę zakładać konto+xxx charów co 15 min : )
 
wystarczy reCaptcha oraz zakładanie chara co minimum 5 minut i żaden chuj nie złamie zabezpieczenia.
 
no chyba nie na stówie;] było 120, 350 itd najwięcej 9999.
zainwestowałem w moderna. nie wiedziałem nawet ze ma tak dużo fajnych funkcji!
 
wystarczy reCaptcha oraz zakładanie chara co minimum 5 minut i żaden chuj nie złamie zabezpieczenia.
zakładanie chara co 5 min? :D
Jak to zablokujesz? chyba, że dodasz w mysql pole w accounts. inaczej masz proxy + ciasteczka łatwo usunąć. : D
A zakładając konto i chara można co chwile. : )
 
Przejdźmy do samej maszyny
Gdzie masz dedyka/vps'a i co odpalasz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom