• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mystica.pl [8.6] - szukam osób!

Calvin Candie

Mystica.pl project.
Joined
May 2, 2014
Messages
22
Reaction score
1
Location
Poland
Cześć! Nazywam się Kamil i szukam kilku osób, z którymi mógłbym poprowadzić projekt mystica.pl. W założeniu ma być to serwer typu evo z rozbudowaną mapą i stabilnym silnikiem. Nie umiem określić kogo dokładnie potrzebuję... właściwie to potrzebuję osób, które mają dobrą wyobraźnię, trochę znają się na kodowaniu skryptów w lua czy php i wiedza co nieco o tfs-ie. :D Planuję zebrać te kilka osób razem i wspólnie określić co która ma robić. Jeśli chodzi o więcej szczegółów- priv.

Dotychczas zrobiłem layout do acc makera mystica.pl, który bazuje na Znote AAC. Trochę tam jeszcze jest do zrobienia, ale sukcesywnie uzupełniam braki. Dysponuję silnikiem TFS 0.3.7 r. 5969, jest to jeden z najnowszych buildów, o ile nie najnowszy, który gwarantuje wysoką stabilność i małą ilość błędów. Na dzień dzisiejszy mam też wykupioną domenę, mocny serwer VPS (3 rdzenie xeona e5, 3gb ram, dysk ssd), który powinien wystarczyć do ukończenia projektu i testów na niewielkiej ilości użytkowników. Później serwer zostanie przeniesiony na serwer dedykowany. Nie ukrywam, że projekt jest w fazie trochę więcej niż zerowej, ale teraz mam roczną przerwę od studiów i masę wolnego czasu, więc będę dużo nad nim pracował.

Stronę można zobaczyć oczywiście na: www.mystica.pl.
Jeśli serwer zacznie przynosić zyski, proponuję również część z dochodu od serwera.

Chętne osoby proszę o napisanie pod tym postem, ewentualnie napisanie na adres e-mail: [email protected]. Mam ambitne plany... :D
Pozdrówki!
 
Witaj, nazywam się Patryk i jestem zainteresowany.
Kiedyś robiłem serwer i coś mi po nim zostało, mianowicie:
- Potrafię zrobić ładną dla oka mapę
- Skryptów sam nie napiszę, jedynie wezmę gotowy z neta i dobrze go umieszczę w silniku ( w nie których udało mi się troszkę modyfikować )
- Tworzenie spelli/skilli rzekł bym prościzna, lecz wyobraźnię do tego trzeba mieć :)
- Edycja zastosowania itemów, tworzenie npc, potworów itp. też dawałem rade.
Zawsze to można się dogadać :)
w razie zainteresowania proszę o kontakt GG: 45741520 albo tutaj ;)
 
Back
Top