• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Myszka pod HUB 1.1?

StyleOT

New Member
Joined
Jun 21, 2013
Messages
8
Reaction score
1
Witajcie, czy wiecie może czy jest jakaś różnica pomiędzy podłączeniem myszki pod 3.0 USB a 1.1 USB, dlatego że obecnie posiadam RAZER DEATHADDER 2013 PODKŁADKA KURIER KRK FV 24h (3336889524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a planuję zakupić KLAWIATURA STEELSERIES 7G/24H (3308382896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. która ma w sobie właśnie huba i nie musiał bym podłaczać myszki wprost pod PC tlyko przez klawiaturę, tylko nie wiem czy na tym nie straci rozdzielczość bo gram obecnie na 4800DPI mimo że max w myszce mam 6400dpi ale jest za szybka, proszę bez flejmu i po porostu opisać czy jest jakaś różnica.
 
Ja pierdole nie macie na co pieniedzy rodzicow wydawac tylko na w chuj nie potrzebne rzeczy jak myszka za 260 zl?
Ja mam myche za 2 dychy i klawiature tez. W ciagu ostatnich 6 czy 7 lat zuzylem 3 takie komplety i wydalem na to lacznie mniej niz 100 zl, a nie 2500 jak inni ktorzy kupuja 30x drozszy sprzet. A wy musicie napierdalac myszkami za 250 i klawiaturami za 500? Dlaczego? Kurwa 99.99999% ludzi nie zauwazy roznicy cokolwiek robiac z tym sprzetem jebanym. W dodatku dziala glosniej. Ja tego nigdy nie zrozumiem... Wydawac 5 stow na klawiature tylko dlatego, ze ma jakis znaczek na sobie i w specyfikacji sa napisane jakies chujowe rzeczy? Przeciez ona dziala tak samo jak klawa za dyche od chinczyka... A przy graniu czy pisaniu nie zauwazysz roznicy bo i na jednym i na drugim sie da pisac... Jebnij sobie w leb to bedzie wiecej pozytku niz jak masz wydawac tyle kasy na taki shit.
Zadnego plusu nie widze w tym opisie. Zloto jakies? Po chuj mnie to? Wszystkie klawisze na raz? I tak napierdalam pokolei a nie na raz, wiec po chuj to? Ani do pisania, ani do grania... w wowie napierdalalem rotacje godzinami i nigdy mi nie przeszkadzalo ze po jebnieciu 5 klawiszy 6 nie dziala bo tak sie nie uzywa klawiatury i komputera... W sumie moze jedyny plus to te wejscia usb i minijack. Ale tez bez przesady, po chuj to komu, wiekszosc ludzi tego gowna nie ma i kazdy zyje bo to jest nie potrzebne do niczego.
Buty tez kupujesz z funkcja rozpalania ogniska? Bo ja tam wole kupic buty za 1/30 ceny i zapalki za 20 groszy. Ale chuj, kazdy ma swoje sposoby nie? Ty bys wydal 50k na buty ktore rozpala ognisko bo maja wbudowany ogien...
 
Last edited:
Mówiłem bez flejmu, to na co wydaje hajs to moja personalna sprawa tutaj chodziło mi tylko o różnice między podłączeniem myszki do USB 3.0 a HUBem 1.1.

Aaa i nie kasę rodziców a swoją kasę, nie mieszkam z rodzicami od 4 lat.
 
Wyjebane mam w twoje personalne sprawy, ale boli mnie jak widze debili ktorzy wrzucaja pieniadze. Jak ci nie szkoda to oddaj mi ja to lepiej wydam na pewno a ty bedziesz sie cieszyc klawiatura za 1/30 ceny i nie zauwazysz roznicy...
 
Wyjebane mam w twoje personalne sprawy, ale boli mnie jak widze debili ktorzy wrzucaja pieniadze. Jak ci nie szkoda to oddaj mi ja to lepiej wydam na pewno a ty bedziesz sie cieszyc klawiatura za 1/30 ceny i nie zauwazysz roznicy...

odpierdol się od niego

Przecież firewalker bootsy kosztują około 200k -.-

lajkuje Twoje posty jak pojebany

#drogi kolego

tak jak ci pisałem już w grze, tak i tu napiszę; moja klawa mniej niz 40 zl ma; wszystkie klawisze mozesz wcisnac i zadzialaja (robilem tak np. flash + q naraz (q + f) przed patchem, który dał wymagany odstęp między rzuceniem flasha i następnym skillem... miedź przewodzi lepiej niż złoto, więc twoje złote wtyki nie robią na mnie wrażenia, jakbyś miał wolframowe to bym poczuł tego "rispekta"

ale co do przydatności, to pewnie maniaku by ci się przydała, mi np. nie, ale Tobie pewnie tak, ale plx najpierw kup lepszy net, potem klawiature
 
Back
Top