• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Na czym postawić serwis a'la portal z plikami?

Szczerze mówiąc żeby postawić portal z plikami CMS nie trzeba mieszać. Jeśli znasz odrobinkę PHP (większą) to możesz spokojnie jakiegoś porządnego frameworka pobrać i dodać mu kontrolery do dodawanie i pobieranie plików.
 
Jeśli znasz odrobinkę PHP (większą) to możesz spokojnie jakiegoś porządnego frameworka pobrać i dodać mu kontrolery do dodawanie i pobieranie plików.

Poległem, poległem, ratunku! Boże, ile mistrzów klawiatury na tym PB.
 
Poległem, poległem, ratunku! Boże, ile mistrzów klawiatury na tym PB.
Bo ty pajac jesteś, i zawsze polegasz. A potem zaraz dupę zaczniesz komuś lizać.
 
Feren i po co tu syf robisz?
nie rozumiem pytania ale pewnie chodzi o przepis na gofry:

2 jajka
2 szkalnki mąki
1/2 szklanki oleju
1 3/4 szkalnki mleka
4 łyżki cukru
3 łyżeczki proszku do pieczenia
1/4 łyżeczki soli

Całość dokłądnie wymieszać i wlać do gofrownicy
 
nie rozumiem pytania ale pewnie chodzi o przepis na gofry:

2 jajka
2 szkalnki mąki
1/2 szklanki oleju
1 3/4 szkalnki mleka
4 łyżki cukru
3 łyżeczki proszku do pieczenia
1/4 łyżeczki soli

Całość dokłądnie wymieszać i wlać do gofrownicy

Dobre! :D
 
Polecam Drupala, jak avatarek. Naprawdę zajebista platforma. Joomla to syf, a Wordpress to po prostu przerośnięty blog -_-
Albo coś powstaje jako multifunkcyjny CMS, albo się nadaje na nic. I to jest własnie Drupal. Miałem okazję ostatnio pisać kilka rzeczy do każdego z tych systemów i nawet jeśli chodzi o kodzenie Drupal przebija pozostałych na łeb.
 
Polecam Drupala, jak avatarek. Naprawdę zajebista platforma. Joomla to syf, a Wordpress to po prostu przerośnięty blog -_-
Albo coś powstaje jako multifunkcyjny CMS, albo się nadaje na nic. I to jest własnie Drupal. Miałem okazję ostatnio pisać kilka rzeczy do każdego z tych systemów i nawet jeśli chodzi o kodzenie Drupal przebija pozostałych na łeb.

Zatem skorzystam z Drupala.
Dzięki za mądre porady, szczególnie do av'ka i efl'a ;).

Można zamknąć temat.
 
Back
Top