• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Na jakim serwerze pogracie?

WaderoS

New Member
Joined
Nov 22, 2008
Messages
98
Reaction score
1
Chciałbym się od Was dowiedzieć na jaki typ serwera czekacie.
Do wyboru jest
Tibia 7.6
Tibia 8.54-8.60

Jeżeli 7.6:

-Serwer RPG (tutaj RL mapka lub custom)
-Serwer War


Jeżeli 8.54-8.60:

-Serwer RPG
-Serwer RL MAP (like tauria)
-Serwer War(like karamy)

Dedyk jest zapewniony. "Człowieka" od zabezpieczeń także posiadamy.
Co Wy na to? Ów serwer będzie robiony tylko i wyłącznie dla Was więc będziemy liczyć się z każdym Waszym zdaniem, propozycją, uwagami.

Pozdrawiam.
 
Napisałeś coś takiego to było już odpisać ; ) post + post + post + post nie zrobi z Ciebie moderatora . ani człowieka wielkiego dzięki temu, że z 438 postów masz 439!
Jakbym zaczął czytać Twoje posty to większość by była taka jak właśnie ten wyżej.
 
Przykro mi to stwierdzic, ale Donaj rzeczywiscie ma racje.
Na tym forum nie zbieraja sie gracze tylko raczej tworcy OTS, a co do postow tego typu (jak 2 up) powiem krotko - wypierdalaj :)
 
Ja tam bym pograł na orszabalu z rl mapką, Tibia 8.6, żeby grało z 1000 ludzi jak na Narvii, żeby był stabilny jak Tauria no i bez sms shopa jak na Kealii.
Da rade?:)
 
Ja tam bym pograł na orszabalu z rl mapką, Tibia 8.6, żeby grało z 1000 ludzi jak na Narvii, żeby był stabilny jak Tauria no i bez sms shopa jak na Kealii.
Da rade?:)
challenge accepted ;p
 
a ja to bym se na zadnym nie pogral

Ps. There are currently 66 users browsing this thread. (66 members and 0 guests)
lol?
 
Hah;D jakie zainteresowanie ^^ Może by tak orsh rl map (w miarę rozsądku) , stabilny silnik, bez shopa klient z 8.54-8.60 lub jakieś 7.6 ze stałym expem 3,6,8 or 10x
 
Będę się trzymał w miare topicu, ale z chęcią bym napisał pewnym osobą coś od siebie :p lecz.... a zresztą i tak nie potrafią zrozumieć ...

Wszystko jest możliwe, ale niestety SMS SHOP musi być.
Za coś trzeba opłacić dzierżawe dedykowanego serwera tak?

Co do stabilności, zabezpieczeń nie musicie się obawiać.

Jeszcze trochę chciałbym się dowiedzieć bo widzę, że większość woli RL mapkę dla warów między gildiami + pkt dla gildii + sms shop (musi być...) tak?
 
Będę się trzymał w miare topicu, ale z chęcią bym napisał pewnym osobą coś od siebie :p lecz.... a zresztą i tak nie potrafią zrozumieć ...

Wszystko jest możliwe, ale niestety SMS SHOP musi być.
Za coś trzeba opłacić dzierżawe dedykowanego serwera tak?

Co do stabilności, zabezpieczeń nie musicie się obawiać.

Jeszcze trochę chciałbym się dowiedzieć bo widzę, że większość woli RL mapkę dla warów między gildiami + pkt dla gildii + sms shop (musi być...) tak?
Juz byla o tym mowa milion razy...
RL mapke robi sie dla kasy, stoi ona pare dni i wbija na nia milion osob (nikt jeszcze nie wie dlaczego).
Jezeli mowisz, ze chcesz sms shopa tylko dla utrzymania servera dedykowanego, to co zrobisz z reszta kasy, bo nie wierze, ze wyrzucisz ja do kosza.

#Donaj
Akurat to Ty najczesciej jej nie masz i jestes jedna z czesciej hejtowanych osob na tym forum ;)
 
#up
Nie wiem ile pieniędzy będzie z takiej RL mapki powiem szczerze.
Nie liczyłem, nie myślałem o tym szczerze Ci powiem.
Jeśli będzie więcej pieniędzy niż tylko na utrzymanie serwera to oczywiście będą konkursy dla Was gdzie można będzie wygrywać gotówkę lub za gotówkę kupię różne akcesorie (w zależności od tego ile będzie $$) takie jak pen drive czy xbox.
A reszte zostawię dla siebie na drobne przyjemności za poświecenie czasu na zrobienie dla Was/nich ów srv.
 
Juz byla o tym mowa milion razy...
RL mapke robi sie dla kasy, stoi ona pare dni i wbija na nia milion osob (nikt jeszcze nie wie dlaczego).
Jezeli mowisz, ze chcesz sms shopa tylko dla utrzymania servera dedykowanego, to co zrobisz z reszta kasy, bo nie wierze, ze wyrzucisz ja do kosza.

#Donaj
Akurat to Ty najczesciej jej nie masz i jestes jedna z czesciej hejtowanych osob na tym forum ;)

Żyj dalej z tą myślą :*
 
#up
Nie wiem ile pieniędzy będzie z takiej RL mapki powiem szczerze.
Nie liczyłem, nie myślałem o tym szczerze Ci powiem.
Jeśli będzie więcej pieniędzy niż tylko na utrzymanie serwera to oczywiście będą konkursy dla Was gdzie można będzie wygrywać gotówkę lub za gotówkę kupię różne akcesorie (w zależności od tego ile będzie $$) takie jak pen drive czy xbox.
A reszte zostawię dla siebie na drobne przyjemności za poświecenie czasu na zrobienie dla Was/nich ów srv.
Osobiscie mam to w dupie jak dla mnie mozesz ta kase wydac nawet na dziwki.
Ale jesli masz zamiar robic server nie dla kasy to albo zrob rl mape bez sms shopu, albo jakies fajne rpg (custom map etc) w ktorym item z shopu tak naprawde nie sa potrzebne do gry (byleby starczylo na hosting)
 
Mam zamiar poprawić mój serwer RPG.
Dopracować go, zmienić sms shop i zrobić v2.

Drugi serwer jaki zrobię to RL mapka 8.60
następny do war serwer.

Zobaczymy jak z kolejnością itd.
 
Zrob jeszcze evo... bo chyba tego ci brakuje do podbicia otsworld! A i nie zapomnij o sms shopie...
 
Moqill a masz problem z tym?
Będę chciał mieć milion serwerów różnego typu to jeśli dam rade to będę miał...

Nie mówie, że będą stać w tym samym czasie wszystkie serwery (bo raczej nie dałbym rady ogarnąć tego) chciałbym zobaczyć, poznać wszystko w każdym z tych typów jak RPG czy WAR...
będę chciał zrobić EVO dla graczy to zrobie i EVO... proste?
 
Back
Top