• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Na mapie nie ma NPC !

freshots

New Member
Joined
Jan 20, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Moze rodacy mi pomoga .
Tak jak w temacie na mapie nie laduje mi NPC , zadnych bledow w konsoli , w spawnach tez sa . Co mzoe byc nie tak bo nie amm poejcia .
 
Nie wiem czy o to chodzi ale pewnie jak odpalałeś RME to tam pisało czy załadować NPC z silnika i było trzeba tak i all npc z silnika i pewnie tego nie zrobiłeś i zapisałeś mapke :D
 
/\/\ Jest to osoba która nie potrafiła nic zrobić sama, korzystała z gotowców z forum jednak jej nie wyszło bo gdy potrzebowała pomocy nikt nie pomógł, teraz jest zła na cały świat zrobiła sobie name "KONIEC OTSOW" aby podkreślić jakie to otsy są złe, nagminnie używa słowa noob różnie odmienianego, oraz przekleństw aby udowodnić że jest starsza nić jest w rzeczywistości.

"JA SIE NIE ZAJMUJE OTSAMI" Żeby się zajmować otsami trzeba coś umieć, nie umiesz == nie zajmujesz się.

To moja własna ocena tej osoby i proszę się nią nie sugerować​

@Topic

Jeśli masz wcześniejszy plik ze spawnami to go podmień a do map edytora dodaj brakujących npc z reszta sobie poradzisz {Chyba}.
 
Back
Top