• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Najlepszy Serwer na Swiecie, Ta To Real Mapka

Uptime: 79 hours and 8 minutes.

restartna to się zmniejsza gracze online :peace:
 
Oni mieli lottery system, bo jak wbilem tam na chwile to dostalem Full Seta z Sms Shop. Ludzie w chuj itemkow nakopiowali, ale i tak pewnie zarobek maja zajebisty na tej rl mapce. Jak resna serwa bedzie mniej niz na vexori ;d
 
kwestia czasu. mam już 1500 serverow, otservlist 6000, ja 7 miechów mam liste, oni duuuzo więcej. wniosek? ;)

a ile masz uniq/miech? : )

wiesz, ja moge zaraz napisać bota, który grabnie mi wszystkie ipeki z otservlist, zrobie liste i w 1 dzień będę miał więcej serwerów :p
 
kwestia czasu. mam już 1500 serverow, otservlist 6000, ja 7 miechów mam liste, oni duuuzo więcej. wniosek? ;)

Wniosek jest taki, że jakiś dzieciak może przyjść kopiować serwery z otservlista na Twoją listę i powiesz, że to jest to samo?

A co do minery
Witryna minera.hopto.org została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
 
Najwięcej graczy jest na pokemon online chyba a nie na tym serwie. Myśle jednak że oni fałszują wyniki na stronie...
 
Wniosek jest taki, że jakiś dzieciak może przyjść kopiować serwery z otservlista na Twoją listę i powiesz, że to jest to samo?

A co do minery

Zwykła zazdrość
Minera:
12:56 Uptime: 90 hours and 15 minutes.
Points 226 on otservlist.
 
Wszyscy tak mówią ze minera beeee bo im goool skacze , gdyż sami by chcieli mieć takiego ota i wyrabiają złą opinie na forum żeby już więcej osób tam nie wbiło lecz to i tak gówno wam pomoże minera jest był i będzie OT number one !!!
 
Wszyscy tak mówią ze minera beeee bo im goool skacze , gdyż sami by chcieli mieć takiego ota i wyrabiają złą opinie na forum żeby już więcej osób tam nie wbiło lecz to i tak gówno wam pomoże minera jest był i będzie OT number one !!!

Co do tego, ze zazrdoszcza to pewnie tak, ale minera sie kiedys skonczy :)
 
Specjalist, co jak co ale nie powiesz mi, ze nie chcial bys miec takiej rl mapki.
 
Miałem swojego czasu serwery po 600+ graczy bez spoofu, teraz nie mam czasu zbytnio na OpenTibie, ok/
 
Gamemaster GM Landrynka Offline Vexoria OTS
vexoria.net przypatrzcie sie dobrze temu otsowi...blondyna przeszła z minery na vexorie maja tam ładny spoofing,swoja drogą to niezła szmata z niej,dwulicowa robi dobra reklame,ale pójdzie tam gdzie będzie miała lepiej ;p
 
Gamemaster GM Landrynka Offline Vexoria OTS
vexoria.net przypatrzcie sie dobrze temu otsowi...blondyna przeszła z minery na vexorie maja tam ładny spoofing,swoja drogą to niezła szmata z niej,dwulicowa robi dobra reklame,ale pójdzie tam gdzie będzie miała lepiej ;p

Uwierz mi, ze vex jedzie bez spoofa ;)
 
Back
Top