• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nazwa clienta tibi

szajker123

New Member
Joined
May 12, 2012
Messages
195
Reaction score
0
Siema , jak sie nazywa program do zmiany napisu "TIBIA " na pasku zadan i w lewym gornym rogu jak wlaczymy tibie na npc "XXXXX" ?
 
Ile jeszcze tematów założysz z tak błahymi problemami? Podpowiem, pewnie zmiana nazwy będzie tu wyglądała tak jak w każdej innej aplikacji, nie ma specjalnego "programu" do zmiany nazwy Tibii...
 
TibiaNameChangerProfessionalEdition.
A tak na serio, to użyj google - tam na 100% znajdziesz odpowiedź, a nie na gotowo.
 
Piotrek ucisz sie wez sobie udzial w innym temacie .. PO JAKIEGO GRZYBA SIE TU UDZIELASZ ? SKORO WGL NIECHCESZ POMOC ANI NIC ?TYLKO UMIESZ SIE SMIAC Z INNYCH...OMG tacy ludzie mnie wkurzaja /// to pomoze ktos ?
 
Last edited:
nie pomagajcie takim ludziom, wchodzi noob zajebany i wszystko chce na tacy, zapewne nigdzie nie szukał oprócz otland, o ile tu wgl szukał, pozniej przez takich powstają noob otsy. ten szajker to taki sam idiota jak ten szatan1x. Nic nie zrobi tylko leci z każdym gównem na forum.
 
nie pomagajcie takim ludziom, wchodzi noob zajebany i wszystko chce na tacy, zapewne nigdzie nie szukał oprócz otland, o ile tu wgl szukał, pozniej przez takich powstają noob otsy. ten szajker to taki sam idiota jak ten szatan1x. Nic nie zrobi tylko leci z każdym gównem na forum
NO JA PIERNICZE NEXT NOOB ktory chyba wgl nie czyta postow ino sie wypowiada odrazu
myslisz ze nie szukalem ?
mi sie wydaje ze to oznacza ze juz szukalem .. ale nie znalazlem nic dobrego dlatego napisalem temat -.^ ciekawe jaki kolejny nb sie wypowie w takim slownictwie jak sabulus
 
Piotrek ucisz sie wez sobie udzial w innym temacie .. PO JAKIEGO GRZYBA SIE TU UDZIELASZ ? SKORO WGL NIECHCESZ POMOC ANI NIC ?TYLKO UMIESZ SIE SMIAC Z INNYCH...OMG tacy ludzie mnie wkurzaja /// to pomoze ktos ?

samme policjant wkroczy do akcji i bany polecą



#diath

ciekawi mnie, czy pomagasz ludziom w takich rzeczach bo lubisz to robić czy jesteś taki, że jak inni nie chcą pomóc to na złość im pomożesz komuś?xd


#temat

w vapus client generatorze można to zmienić
 
seminari dzieki za odp. ale juz rano sie dowiedzialem od kogos innego ;s o tym vapusie ;) ok dzieki all ktorzy mi chcieli pomoc :)) / TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY
 
Tibia Name Changer 2012 Professional Edition for Windows 7 Ultimate/Home/Basic

Resource hacker, HEX Editor, strona vapus..net (usuń 2 kropki)
 
Back
Top