• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nazwa Serwera

Status
Not open for further replies.

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
Jakiś dzieciak startuje z taką samą nazwą serwera jak mój, mapa skopiowana, nazwa identyczna, do tego jeszcze aktywnie krytykuje mój serwer i zachęca do gry na jego heh ;p

Chciałbym się dowiedzieć, czy ja jako właściciel serwera mogę coś z tym zrobić ? Czy mam jakieś prawa do własności tej nazwy?
Co mógłbym zrobić ?
 
To, że zarejestrowałeś domenę z taką nazwa, nie czyni Cię chyba jej właścicielem(mowa o nazwie), mogę się mylić. Co do mapy, to już w innym temacie było wyjaśnione ;d
 
Nie wkurwiło by cię to jakby ktoś zrobił kopię twojego serwera, do tego ustawił taką samą nazwę i startował krytykując twój serwer? ^^ heh

Wiem że nie mam do niej własności, "no ale kurwa bez przesady..."
 
Z pewnością nic z tym nie zrobisz bo to Polska, tutaj się nie rozwiązuje policją takich spraw, sugerował bym lepsze metody jeśli wiesz o czym mówię.

To, że zarejestrowałeś domenę z taką nazwa, nie czyni Cię chyba jej właścicielem(mowa o nazwie), mogę się mylić. Co do mapy, to już w innym temacie było wyjaśnione ;d

Tibia2.com, Kwejk2.pl itd. itd. itd. takich serwisów są setki, a dlaczego? Bo właścicielem się jest konkretnej domeny, to o czym mówisz to podchodzi raczej pod plagiatorstwo marki a nie domeny.
 
Last edited by a moderator:
Wiem, lecz chciałem reagować z tym dopiero wtedy, gdy nic nie przyniesie rezultatów.
 
Nie wkurwiło by cię to jakby ktoś zrobił kopię twojego serwera, do tego ustawił taką samą nazwę i startował krytykując twój serwer? ^^ heh

Wiem że nie mam do niej własności, "no ale kurwa bez przesady..."


Wkurwiło, ja bym mu nie dał wystartować ;p Daj na prv ip.
 
Kopiuje Ci serva a Ty się pytasz na forum co z nim zrobić? heh :blink:
 
@Kones

Chodziło mi bardziej o propozycje, jak można zrobić to w inny sposób ; )

Spał bym lepiej, jakby chłopak trochę się wystraszył ;)
 
Nic z tym nie zrobisz, nie udowodnisz że to Twoje albo on ukradł, jedynie co możesz zrobić:

-Zepsucie opinii serwera opisując za plagiat.
-DDos-owanie...

To tyle ;p
 
Jakiś dzieciak startuje z taką samą nazwą serwera jak mój, mapa skopiowana, nazwa identyczna, do tego jeszcze aktywnie krytykuje mój serwer i zachęca do gry na jego heh ;p

Chciałbym się dowiedzieć, czy ja jako właściciel serwera mogę coś z tym zrobić ? Czy mam jakieś prawa do własności tej nazwy?
Co mógłbym zrobić ?

tak samo Ty postapiles z ots24.net jezeli dobrze pamietam, zdrowko : )
 
Ots24 to jest inna mapa, nie wzorowałem się na tym serwerze.

Wzorowałem się na Landhorii, ale nie w czasie kiedy ten serwer był online, tylko wtedy, kiedy upadła i zniknęła z sieci.
 
chuj z tego kto na kim się wzorował i kopiował co, 70% otsów to KOPIOWANE rl mapy.

#temat
musisz rozpętać wojnę internetową. ;>
 
ja pierdolę, ten typ typ co skopiował od ciebie pomysł musi mieć ostrą bekę z ciebie jak panikujesz jak mała dziewczynka, kiedy inna dziewczynka z klasy jest tak samo ubrana czy chuj wie do czego to porównać...

hehe skopiował twoje + ulepszył, to teraz ty musisz ulepszyć, albo cie on wybije...

ty poprostu płaczesz, że zrobił ci konkurencję... fakt nie zbyt fair tamten typ gra.. ale wiesz, taki biznes ;/
 
Między społecznością otlandzką jest taki polak który skopiował jedną z najlepszych mapek evo (serwer top10) ale na szczęście mu nie wypalił.
 
Napisz do xinn'a i mateusza - zawsze zachowywali sie bardzo ok w tego typu sprawach i serwer z podrobioną nazwą znikał z list.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top