• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

neravia.eu - graliście?

rexgandi

Member
Joined
Oct 22, 2011
Messages
189
Reaction score
9
Cześć,
Czy ktoś grał na neravia.eu?
Ostatnio grałem tam na test serverze, balans został zbudowany od nowa na starych zasadach jeszcze za czasów 8.1 , przyjemnie się grało.
Server startuje 03.03.2023 o godz. 18:00.
Szukam chętnych do gry. Z tego co wiem błędy zostały poprawione i mnóstwo nowych misji i miejsc zostało dodanych.
 
Nie bo zdycha i admin nie umie utrzymac player base. Raz wbilem pogralem i czas zainwestowany poszedl sie jebac, servery typu nostalther nawet z mala liczba graczy ale stoja od lat, wiec na chuj mam wchodzic na gowno otsa na ktorym admin nie potrafi stworzyc community, to jak budowac dom przez 3 miesiace i wyszdzic Go w powietrze. Sorry ale nie. No chyba ze zrobi taki exp rate ze ludzie posiedza i ots postoi minim 2 lata bez resetu, nie jestem Deyem ze na 3 dniowe gowna bede wchodzil. Dla kontekstu gram na dwoch otsach, na jednym konto 10 lat, na 2 konto 4 lata. Anie jakies nerabie gdzie mi typ progress usuwa w dupe. Niech typ udowodni ze potrafi otsa poprowadzic dluzej niz 50 latek erekecje to moze wejde. Moj czas jest cenny.410C7CD7-D582-403F-BD17-C33D881F61F8.jpeg
 

Attachments

  • FEB876F0-5591-44B1-9EA9-12250FCCAF44.jpeg
    FEB876F0-5591-44B1-9EA9-12250FCCAF44.jpeg
    248 KB · Views: 8 · VirusTotal
Nie bo zdycha i admin nie umie utrzymac player base. Raz wbilem pogralem i czas zainwestowany poszedl sie jebac, servery typu nostalther nawet z mala liczba graczy ale stoja od lat, wiec na chuj mam wchodzic na gowno otsa na ktorym admin nie potrafi stworzyc community, to jak budowac dom przez 3 miesiace i wyszdzic Go w powietrze. Sorry ale nie. No chyba ze zrobi taki exp rate ze ludzie posiedza i ots postoi minim 2 lata bez resetu, nie jestem Deyem ze na 3 dniowe gowna bede wchodzil. Dla kontekstu gram na dwoch otsach, na jednym konto 10 lat, na 2 konto 4 lata. Anie jakies nerabie gdzie mi typ progress usuwa w dupe. Niech typ udowodni ze potrafi otsa poprowadzic dluzej niz 50 latek erekecje to moze wejde. Moj czas jest cenny.View attachment 73549

Dzięki za opinie. Ale jak ty od 2019 roku do 2023 wbiłeś 38 lvl? ... Co tam jest rate: 0,01x?
Ja wbijam. Tym razem edycja na pewno będzie stała długo.
Odnośnie community - na discord cały czas coś działa z graczami więc chyba nie jest najgorzej...
 
Back
Top