• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Netbook

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Cześć.
Chciałbym sobie kupić netbooka, ale dokładnie nie wiem jaki model byłby najlepszy.

Możecie pomóc mi w wyborze jakiegoś dobrego sprzętu? :thumbup:
 
ASUS Eee PC 1015N
Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów Computex Taipei 2010, firma Asus zaprezentowała swojego najnowszego netbooka, który jednocześnie jest najwydajniejszym 10,1-calowym, mini-laptopem na świecie, jaki do tej pory został przedstawiony. Mowa o Asusie Eee PC 1015N. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy, Asus stworzył całą gamę niezwykłych netbooków z serii Seashell, które choć jeszcze nie trafiły jeszcze do sprzedaży, już cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Komputer ten wyposażony został w najnowszy, dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 taktowany zegarem o częstotliwości 1,5 GHz, maksymalnie 2 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3 oraz 250 GB dysk twardy HDD. Za wrażenia graficzne w tym netbooku odpowiadać będzie zintegrowany układ graficzny Intel GMA lub dedykowana karta N11M-PT1 z 512 MB VRAM - prościej mówiąc platforma nVidia ION następnej generacji, a obraz wyświetlany będzie na 10,1-calowej matrycy (matowej) o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Obecność dwóch układów odpowiedzialnych za przetwarzanie obrazu oznacza, że w komputerze tym zastosowana została również nowoczesna technologia Optimus, która będzie odpowiedzialna za dostosowanie wydajności netbooka do aktualnie wykonywanych zadań.
 
Co tu duzo mowic , kazdy ma praktycznie to samo czyli procek Intel Atom ,512- 1 GB ramu , widzialem gdzies netbooka z 2 rdzeniowym prockiem , ale jego cena byla kosmiczna ; P.
Jedynie co Ci moge doradzic to uzywanie Linuxa albo Xp : ), z 7 ladnie zamula. Firmy:Asus , Samsung : ) Jak kolega nizej pisze MSI tez jest dobre , zapomnialem dodac :]

@up Bylo napisac cos od siebie a nie skopiowac : ) . To co tam masz kazdy sobie moze znalezc i przeczytac , a jemu raczej chodzi o porady i te sprawy.
 
Last edited:
Mam MSI Wind i też sobie cenię. Windows XP to jest maksimum dla tych procesorów, aczkolwiek i tak lepiej zainstalować linuxa.
 
Najważniejsze jest JAKI to ma być netbook i jaką kwotą dysponujesz, pojęcie netbook jest teraz tak szerokie, a ceny krążą od tysiąca do trzech. Osobiście na pierwszy rzut mogę polecić produkty MSI, ponieważ są godne swojej ceny.
 
Podobno masz laptopa i go nie używasz prawie więc po kiego uja ci netbook?
 
Netbooki od od ASUS'a są zdecydowanie najtańsze i z jakością też nie jest źle więc właśnie taki bym ci polecał.
 
Kwota jaką mogę przeznaczyć to 1500-2000 złotych.
Netbooka chcę używać w szkole czy gdzieś na mieście. Słyszałem, że one ważą ok. 1kg, a mój laptop jest zdecydowanie cięższy :p

#edit
Mówicie, że MSI są dobre? Możecie rzucić jakieś linki które możecie polecić? :p
 
Last edited by a moderator:
Jak kupić, to ze stylem
Ferrari%20One_1.jpg

Lamborghini<3.
 
Kwota jaką mogę przeznaczyć to 1500-2000 złotych.
Netbooka chcę używać w szkole czy gdzieś na mieście. Słyszałem, że one ważą ok. 1kg, a mój laptop jest zdecydowanie cięższy :p

#edit
Mówicie, że MSI są dobre? Możecie rzucić jakieś linki które możecie polecić? :p

---



spierdalaj


Tzn, idziesz na browara na miasto i bierzesz netbooka, fail szkoda kasy.

A jak Ci się nudzi w budzie to zainwestuj w psp =D
 
Jak Ci zależy bardziej na internecie poza domem, to kup sobie telefon z androidem, mniejszy/poręczniejszy, a za tą cenę to można już coś kupić z wyższej półki. Do internetu jak znalazł. Bo jak mówisz laptopa już masz, więc po co Ci jego mniejsza kopia : p? Strata pieniędzy według mnie.
 
żeby nabić posty jo?

@offtop
dla mnie to smiechowe gosc popierdalac bedzie z netbokiem pod ręka...
 
Ty chyba żyjesz 100 lat za murzynami.. wiesz, że istnieją jeszcze plecaki? ;\

To jak go nosić masz zamiar w plecaku to lepiej notebooka, będziesz kręgosłup ćwiczyć ;D!
 
Back
Top