• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

NEW KANDYDAT NA PREZIDENT OF POLAND / War mode awards

Sheriff Rozowy

Well-Known Member
Joined
Jan 15, 2014
Messages
148
Reaction score
69

Ogólnie to chciałbym pozdrowić ryszkidyszki szyszkidyszki.

War mode awards :

- Worst eka ten, którego za uszy wyjebałem z jednokratkowego, powiem Ci ziomeczku, że możesz se z Petardą przybić 5 przez monitor z główki, peace!
 
chuj, ze 50 osob go pushowalo, ale Ty go wyciagnales. Dobrze, ze Ci matke ze smietnika wyciagnalem, bo bys zyl przyjebany klapa ^.^
P.S: I przypomnij sobie kurwiszonie jak to na 2 sd padales jebany smietniku albo jak wami na cormayi rzucalem, to taki sprzedam to juz nie odpisywal ze wstydu XD
 
chuj, ze 50 osob go pushowalo, ale Ty go wyciagnales. Dobrze, ze Ci matke ze smietnika wyciagnalem, bo bys zyl przyjebany klapa ^.^
P.S: I przypomnij sobie kurwiszonie jak to na 2 sd padales jebany smietniku albo jak wami na cormayi rzucalem, to taki sprzedam to juz nie odpisywal ze wstydu XD


ale jest roznica jak pcha sam a nie push max i nawet nie proboj typie sie rozpisywac tyle w temacie
 
ale sie gostki ujebaliscie tego pushmaxa, pedze z wyjasnieniem:
po pierwsze chuju jeden z drugim sprobuj na pushmaxie pchac kogos w konkretnym kierunku
po drugie, zatrashuj sie chuju jeden z drugim i zobacz W JAKIM TEMPIE TO ZBIERA TRASHA/PCHA
po trzecie, czaicie ze w tej giereczce jest zalozmy taka opcja, ze mozna ustawic cos takiego jak np taka zajebista rune use on target i pchac tak ludzi?
po czwarte, przeciez jak gosc was bije i pushuje to nie jest pedale jeden z drugim pushmax tylko gosc ma najnormalniej w swiecie (uwaga) follow

odjebalo wam chyba z tym pushmaxem, moze gdyby on dzialal jakos normalnie to jeeszcze mozna by bylo cos napisac ale teraz to nawet nie wiem po co ja to pisze, beka ze trzeba to tlumaczyc takim oldom tibijka since 2010 ktorzy grali we wszystkich teamkach

tl;dr
to nie pushmax
 
True Info. Pushmax nikomu nie pomaga w recz przeciwnie bo o ile wiem moze ci sciac bota.
Znam Bartka i wiem ze on nie pushuje na pushmaxie ( mijalo by sie to z celem, iz mozna tylko pushowac w jedna strone na pushmaxie ) .
Chlopak jeden z lepszych pusherow na twifysofcie, jednakze na amberce to troszke inaczej wygladalo ;P
Po prostu ma wyczute Timery i nie konczacego sie trasha ( Xenobot ). Kto nie wierzy niech sie z nim ustawi w pushanie na walle a nie pierdolic o jakichs pushmaxach.

EDIT: Dlatego chlopak nie potrafi lidowac i grac ekiem na frontline , bo jest zbyt skupiony na pushowaniu x'D. Pchaja nim wtedy jak dama na szachownicy.
Fibula Samolot Wielki. Pamietamy (*)
 
Last edited:
True Info. Pushmax nikomu nie pomaga w recz przeciwnie bo o ile wiem moze ci sciac bota.
Znam Bartka i wiem ze on nie pushuje na pushmaxie ( mijalo by sie to z celem, iz mozna tylko pushowac w jedna strone na pushmaxie ) .
Chlopak jeden z lepszych pusherow na twifysofcie, jednakze na amberce to troszke inaczej wygladalo ;P
Po prostu ma wyczute Timery i nie konczacego sie trasha ( Xenobot ). Kto nie wierzy niech sie z nim ustawi w pushanie na walle a nie pierdolic o jakichs pushmaxach.

EDIT: Dlatego chlopak nie potrafi lidowac i grac ekiem na frontline , bo jest zbyt skupiony na pushowaniu x'D. Pchaja nim wtedy jak dama na szachownicy.
Fibula Samolot Wielki. Pamietamy (*)
nie uzywam xenobota ^.^
 
>sugerowanie, ze typ uzywa trasha z xenobota na wm xD
Kiedys uzywal nie wiem jak dzisiaj. Jak sie myle to wybacz, jednakze pamietam jak takie cos mialo miesjce gdzie trash bez zadnego exhausted lecial na glebe u Bartka.
10 browse field of gold coins and worms in 12 seconds ( World Record ? )
 
chuj, ze 50 osob go pushowalo, ale Ty go wyciagnales. Dobrze, ze Ci matke ze smietnika wyciagnalem, bo bys zyl przyjebany klapa ^.^
P.S: I przypomnij sobie kurwiszonie jak to na 2 sd padales jebany smietniku albo jak wami na cormayi rzucalem, to taki sprzedam to juz nie odpisywal ze wstydu XD

Uraziłem Twoje ambicje dzieciun, czy co? O fakt 50 osób go pushowało, wszyscy stali na stacku z czego shleder stał w pezecie i desintegrejta wrzucał bo Twoje cwele Cię w 20 trashowali, a i tak jak masterko samolot latasz, 6 kratek niczym best bojing. I te pociski, kurwa padłem na 2 sd bo mam takiego neta, że otsach twifysoft ruszyć się nie da, chyba się potne. Twoja matka, twoją matkę, twój stary, to przestało być śmieszne w 1973 więc stul już tą pizdę i idź ustaw się na dwarfach cormayi "bo na open się z wami nie bijemy"

Kaguya, nie znam Twoich ziomeczków i nigdy o tym typie nie słyszałem ale lata niesamowicie i nigdy nie widziałem żeby kogoś pushnął o_O
 
chuj ze na tych bbotach i windbotach mozna zrobic skrypt zeby cie przeciagna za uszy z port hope na ank ale tak badzmy tej tezy ze na bocie sie nie da
 
chuj ze na tych bbotach i windbotach mozna zrobic skrypt zeby cie przeciagna za uszy z port hope na ank ale tak badzmy tej tezy ze na bocie sie nie da
ale o czym Ty mowisz przyjebancu, jak ja na zabijamy Ukrzyzowany albo mvp Lucek gram, pushowaliscie na dywaniku marcina ^.^ Ale chuj Ci na imie, remember
 
ale o czym Ty mowisz przyjebancu, jak ja na zabijamy Ukrzyzowany albo mvp Lucek gram, pushowaliscie na dywaniku marcina, nie mnie. I gdzie Ty mnie niby pushowales 6 sqmow? XDD Chyba tam Twoje eki byly rzucane po scianach. Remember nieudaczniku
 
chuj ze na tych bbotach i windbotach mozna zrobic skrypt zeby cie przeciagna za uszy z port hope na ank ale tak badzmy tej tezy ze na bocie sie nie da

Windbot jest za darmo na 14 dni, także zapraszam pokaz każdemu jak to się robi. Wiem, że są takie skrypty do elf bota i z tym się zgodzę, ale tutaj gadamy o innej wersji tibijki jednak.

Co do posta różowego, jednym postem przeczysz drugiemu, skoro takiego neta masz to jakim cudem go ,,wytargałeś za uszy" ? Aa ten skrypt, do bbota OKKK. Prawda jest taka, że 1/3 bo pewnie nie więcej, wypychała Marcina razem z wami ze względu na to, że chcieli walczyć dalej, trashował się sam z tego co pamiętam reszta co najwyzej starała się rzucać wam walle w luki i siohać z pz. TRUE INFO.

Temacik pewnie tylko dlatego, że nie było to close battle, i nie lataliście jak zazwyczaj. Widzę tutaj jedynie Kaguya wykazuje odrobinę inteligencji i potrafi napisać racjonalny post.

I od razu za pamięci - Nie będe się przedstawiał bo i tak nikt mnie nie zna. Do zobaczenia pod kolejnym tematem z dupy wziętym.
 
Te koszykarz widzę że ktoś ci tutaj kaganiec chce założyć.


Skomentuje to tak.

Do lwa kurwa?...

Zamknąć pizde tam szczoty co możecie donosić temu nba playerowi co najwyżej ava na inq albo poty na poi dle i płacić softami.

Tak wgl to jebac tego lunara i shadowa w maju pewnie ten otsik xenobota takze chuj na pizde marka klade.
 
Windbot jest za darmo na 14 dni, także zapraszam pokaz każdemu jak to się robi. Wiem, że są takie skrypty do elf bota i z tym się zgodzę, ale tutaj gadamy o innej wersji tibijki jednak.

Co do posta różowego, jednym postem przeczysz drugiemu, skoro takiego neta masz to jakim cudem go ,,wytargałeś za uszy" ? Aa ten skrypt, do bbota OKKK. Prawda jest taka, że 1/3 bo pewnie nie więcej, wypychała Marcina razem z wami ze względu na to, że chcieli walczyć dalej, trashował się sam z tego co pamiętam reszta co najwyzej starała się rzucać wam walle w luki i siohać z pz. TRUE INFO.

Temacik pewnie tylko dlatego, że nie było to close battle, i nie lataliście jak zazwyczaj. Widzę tutaj jedynie Kaguya wykazuje odrobinę inteligencji i potrafi napisać racjonalny post.

I od razu za pamięci - Nie będe się przedstawiał bo i tak nikt mnie nie zna. Do zobaczenia pod kolejnym tematem z dupy wziętym.

Jak cie dzieciunie nie stac na windbota to nie moj problem , rozwiazanie formatuj sobie kompa , 2 popros ladnie to ci ogarne bo bylem resellerem , pozdrawiam


A do windbota masz podobne skrypty jak do elfa juz , wejdz forum poczytaj
 
ladnie goscie jak macie tego windbota to mozna volume zmienic hddka i jest git pewnie ale pierdola informatycy wielcy
 
Back
Top