• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

NEW KANDYDAT NA PREZIDENT OF POLAND / War mode awards

Te koszykarz widzę że ktoś ci tutaj kaganiec chce założyć.


Skomentuje to tak.

Do lwa kurwa?...

Zamknąć pizde tam szczoty co możecie donosić temu nba playerowi co najwyżej ava na inq albo poty na poi dle i płacić softami.

Tak wgl to jebac tego lunara i shadowa w maju pewnie ten otsik xenobota takze chuj na pizde marka klade.

No ti Fenyx, cisną mnie :v
 
dzis sir rozowy wielki pusher 50 sqmow polecial, sa papiery. Ale twardo pusher roku 2002
 
ale pizde zamknij gosciu bo w zyciu to bedziesz zapierdalal ze stopem na przejsciach dla pieszych co najwyżej.
 
twoja juz salta nawet nie zapierdoli bo jebana menelica w grobie sie przerwaca wiec chuj ci na imie.
 
Widze szkola siwka. Ja slyszalem, ze dobrze tankujesz, bo alfons twojej starej ci ringi przeklada XDD
 
jak juz kurwa rozowy kogos pushuje i to nie jest on i gra fizyczna postacia to wy kurwa ladne boby jebane jestescie
 
no ladnie teraz osiagniecie zyciowe typa co w gierce typa pushna a w rylu tymi sperami to wozka w tesco nie ma sily popchnac zebys zdech . napisz do marka to ci dadza order pushera wielkiego
 
Jak cie dzieciunie nie stac na windbota to nie moj problem , rozwiazanie formatuj sobie kompa , 2 popros ladnie to ci ogarne bo bylem resellerem , pozdrawiam


A do windbota masz podobne skrypty jak do elfa juz , wejdz forum poczytaj


Dzcieciunie no ładnie ładnie, chuj że jajka ci pewnie nawet nie obrosły, ale coś będziesz tu pisał. Poza tym, czy widzisz tam w poście coś, że mnie na winda nie stać? Pomijając fakt, żenada biegać na śmiesznym windbocie - chyba, że ktoś boci full afki (enemy allert and sir ucieczka wielka)

Formatuj pcta co 14 dni? Jeżeli tak robiłeś to gratuluje pomysłów.

PUSHMAX dominando. Magebot w moim sercu <3
 
Dzcieciunie no ładnie ładnie, chuj że jajka ci pewnie nawet nie obrosły, ale coś będziesz tu pisał. Poza tym, czy widzisz tam w poście coś, że mnie na winda nie stać? Pomijając fakt, żenada biegać na śmiesznym windbocie - chyba, że ktoś boci full afki (enemy allert and sir ucieczka wielka)

Formatuj pcta co 14 dni? Jeżeli tak robiłeś to gratuluje pomysłów.

PUSHMAX dominando. Magebot w moim sercu <3


no napisales ze darmowy 14 dni , a wyjebane w cb nie bede odpisywal wiecej bo nawet cie typie nie znam , ZAMYKAM
 
Bo jest darmowy na 14 dni.. Nie wiem czy gubisz wątki czy jak.. Skoro zamykasz to ja domykam bo drzwi uchylone zostawiłeś jak windbota sprzedawałes.
 
Boże następne mazury i pigory się kłócą kto kogo pushnol żenada.A różowy tak pierdoli ze go ta gra nie obchodzi itp ma wyjebane a jak nie chciało mi się bić i swoich bilem i mwalowalem to zaczol mnie pingowac.

PS:Taka pingiernia ze miałem tylko lagi hehes


Pozadrawiam Michałek
 
Ogólnie to nie mam pingerni od 2 miesięcy ale Cie pingowałem, ładnieee :v

Muri + Guma dlaczego mnie ciśniecie najlepsi bracia?
 
Back
Top