• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nicaw Account Maker - nie dziala w folderze głównym

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Mianowicie problem mam taki mam vps na debian 6.0 i zainstalowałem sobie stronke, gesior normalnie działa, ale chciałem przejsc na nicawa, stworzylem w /var/www/ folder o nazwie nicaw i tam tworzylem powoli swojego account makera. Jest on juz gotowy, wiec postanowiłem przerzucic go do folderu /var/www i niestety tam nie działa ani rejestracja (przycisk submit sie nie pokazuje po akceptacji regulaminu) ani nie dziala po zalogowaniu sie opcja Create Account, Create Guild itp (te w javascript/ajax).
Postanowiłem więc zainstalowac czystego nicawa i wrzuciłem go do folderu głównego i ten sam problem był. W kazdym innym folderze niz /var/www np. /var/www/test account maker dziala prawidlowo a w folderze /var/www są własnie tego typu problemy. Co jest nie tak? Miał ktoś taki problem?
 
ale w czym ci link pomoze? napisalem wyraznie
127.0.0.1/test - acc maker dziala
127.0.0.1 - acc maker nie dzialaja funkcje javascriptu
 
@Refresh !!!

Cos napewno musi byc nie tak z ajaxem, moze w konfiguracji php.ini, ale gdzie dokladniej szukac?? miał ktoś coś takiego?
 
Back
Top