• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nie chce ktos mi zablokowac DDOS? place

Status
Not open for further replies.

Tidimel

Robie OTSy na 2 dni
Joined
May 8, 2009
Messages
136
Reaction score
3
Location
Poland
Place za zablokowanie atakow ddos od jakiegos dzieciaka, szaleje z tym iptables i ciula daje. Place ile ktos chce, gg 127194, skype pawel.wegierski, zalezy mi na czasie
 
ja se kupilem firealla cisco w ovh :)

No to chyba niepotrzebnie, od jakiegoś czasu z tego co wiem OVH samo z siebie wycina część ataków.. ;)

@autor,
Gdzie masz maszynę? Na DDoSy raczej nie ma skutecznego rozwiązania..
 
kimsufi, kurcze takie dziwne ddosy, ciagle blokuje i nic
 
Zainwestuj w większy port, wycinanie na firewallu softwarowym raczej niewiele Ci da.
Ew. rozejrzyj się za rodzimą serwerownią, może są takie które blokują w pewynym sensie ddosy <uśmiech w kierunku tyrani>
 
@up
Nie mów hop, tyrania też po dupie dostaje, jednak nie full :)
Jednak jak grało 500 osób to z 50 osob laga dostało i był fajny efekt mass log temple :)

ja se kupilem firealla cisco w ovh :)
srly? jak ten szrot dalej stoi na hetzner :) i siada od 1 maszyny... propsy

@Tidimel
Jakiego otsa masz? Jak masz dedyka w OVH nie powinien ci DDoS nic robić, bo OVH w czasie tego tygodnia ograniczyło ruch pakietów dla UDP i ots stoi bez lagów mimo to że lącze jest obciązone, i na ping nie odpowiada.

Chyba że moje IP (zombie) już OVH poblokowało.. bo mi sie nie udaje DDoS na żaden serwer z OVH.
 
wiesz.. serwerownia to nie wszystko - na tygodniu jak tyrania miala 300 osob to na 2 oosby padala i to nie od DDOSa
 
No ale dużo daje, zawsze to mniejsza szansa na downtime..
 
doszlem z kims z otlandu do tego:
ifstat - ok
iftop - ok
load - ok
htop - 1 procek 100%

jakis gowniarz mnie szantazuje i np odlicza za ile sec beda lagi, macie jakis pomysl?
 
doszlem z kims z otlandu do tego:
ifstat - ok
iftop - ok
load - ok
htop - 1 procek 100%

jakis gowniarz mnie szantazuje i np odlicza za ile sec beda lagi, macie jakis pomysl?

Dogadać się z tym gówniarzem, ew dropnąć jego adres IP.
 
Napisał że gówniarz, zakładam wiec że nie ma takiej mocy, jedynie znalazł sposób na zajeżdżanie serwera.
 
doszlem z kims z otlandu do tego:
ifstat - ok
iftop - ok
load - ok
htop - 1 procek 100%

jakis gowniarz mnie szantazuje i np odlicza za ile sec beda lagi, macie jakis pomysl?
Nie z kimś, a ze mną ;'p
Ale ja nie mam pomysłu, pierwszy raz takie coś widzę.
 
proponuje postraszyć ziomka skoro dzieciak to może się wystraszy
ps: niekiedy działa
 
Mówisz o jego IP, jeśli masz LOGI to pisze z jakiego IP serwer był atakowany. Pózniej zgłaszasz to do adminsitracji ovh i koniec.
 
ta tylko pierw musisz wyslac logi ktorych zapewne nie posiadasz i czekac tydzien na blokade i martwic sie zeby kolejnych nie bylo
 
Kupić maszynkę z 100gbps łączem ;x nie no weź napisz do ovh lub dogadaj się z tym lapsem
 
Ohhh, zdradziłbym sekret jak większość ataków zablokować, ale w tym momencie sam pozbawiłbym się tej przyjemności... : P
Cóż, według mnie można się jedynie dogadać z "panem od DDoS'ów".
 
Ohhh, zdradziłbym sekret jak większość ataków zablokować, ale w tym momencie sam pozbawiłbym się tej przyjemności... : P
Cóż, według mnie można się jedynie dogadać z "panem od DDoS'ów".

??
Przecież Ty nawet otsa nie masz?

#top
Może spróbuj dogadać się z ziomkiem? ;d
Dasz mu 100cc i będzie po sprawie xd
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top