• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nie moge banować.

Dobra ide z tego forum.
Wole już tibia . net . pl
Pozdro
Te forum powinno sie tylko zddosowac i wypierdolic w kosmos bo i tak nie jest nikomu przydatne.
Zegnam
 
Dobra ide z tego forum.
Wole już tibia . net . pl
Pozdro
Te forum powinno sie tylko zddosowac i wypierdolic w kosmos bo i tak nie jest nikomu przydatne.
Zegnam
 
łahahahahahhahahahahhahah xD
Noooboooom i KUTASOM się tu nie pomaga!!! xD
Jeszcze jak w "TuTorialu" obrażają mój kochany portal, gdzie urzędują, takie urzedasy kurwa jak!: Specjalist, który ma 1k postów (gz :*) xD
 
Kurwa da ktoś wkońcu normalną odpowiedź?.
Czy tutaj siedzą same przymulone pierdolone wiejskie paznokcie?.
Kurwa podnieca was ilość postów?.

Czy osoba ze wsi jest gorsza? Dlaczego? Przeciez kazdy z nas ma swoje korzenie na wsi, stamtad pochodzi Twoj babcia, Twoj dziadek, zapewne tam jezdziles czasami na wakacje, jesli nie, to gratuluje majatku rodziny i poziomu Twojego rozpieszczenia. A teraz jak juz to przeczytales to
WYPIERDALAJ NA tipja net peel BLAGAC LUDZI O POMOC POSTAMI TYPU POMUSZ MI PLSPLS i nie wracaj tutaj bo raczej nikt Cie tu nie chce.
Moze i nie znam sie na ots ale wkurwia mnie to, gdy tacy internet fighterzy sie poczuwaja.
Mysle ze jak bys byl cierpliwy to bys uzyskal odpowiedz ale skoro nie potrafisz to po co ktokolwiek ma Ci pomoc?
 
@up
Kurwa człowieku napisałem grzecznie o pomoc a to nie ja tylko te dzieci bawią się internetem i piszą głupie posty a później KURWAAAAAAAAAAAAAAAA MAM TE 1000 POSTÓWWWWWWW AHHHHH ALE JESTEM FAJNY ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOŁ
 
Pewnie piszesz o mnie, ale czy ja czasem nie zaczalem pisac na twoim poziomie gdy kogos tam zaczales wyzywac? SPIERDALAJ JUZ NA TO TIBIA NET PYLY
 
Obrazil mnie :( Jestem przymulonym, pierdolonym, wiejskim paznokciem :( Specjalist, przytul :(
 
Ja piedziele, dzieci tneta ruszają w trasę

Banujesz tak
300px-Enter.png
 
Kazdy moze :D, chyba ze nsanee zajrzy to potem lapiesz downgroada w postach o jakies 1000.
 
iwnobie, proszisz o te reputy i cos ci nie idzie.. ciagle masz 1 kwadrat
 
Back
Top