• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

nie moge kupic donatora

xexam

New Member
Joined
Aug 3, 2010
Messages
172
Reaction score
1
witam. posiadam ekonto w mbanku i mam karte visa (taka z delfinkiem), wczesniej normalnie placilem w necie a teraz nie moge zakupic donatora wyskakuje mi taki komunikat "woja karta kredytowa lub debetowa została odrzucona podczas próby realizacji tej transakcji; system PayPal nie mógł zatwierdzić tej karty. Sprawdź poprawność wprowadzonych informacji lub spróbuj użyć innej karty kredytowej lub debetowej." czy jest jakas inna forma platnosci za donatora lub moze ktos wie jak to rozstrzygnac :p
 
Tylko paypal.

Mozesz rowniez przelac na konto paypal poprzez konto bankowe.
 
Nie przelew na paypal otlandu tylko robisz przelew na SWOJE konto w PP a później kupujesz donatora ;] Jak kupowałem to przelew z bgż'tu doszedł w 5min do pp.
 
Wpłać kasę na TWOJE konto w PayPalu. Robisz przelew dla PayPala. Potem robisz to co robiłeś teraz ale zamiast karty, używasz salda PayPal.
 
Do zakupow w necie potrzebujesz eKarte z mbanku.
 
Tylko nie przesyłaj nikomu na tym forum bo tu Cię okradną nawet o te 30 zł czy ile tam : D (nie mówię ,że wszyscy)
 
Back
Top