• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nie Moge wejść na OTS ...

bilon

Brak
Joined
Dec 11, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Location
Poland
Siema All

Mam Problem ... Bo kumpel kupił dedyka co nie postawił na nim OTS no i wszyscy mogą wejść tylko nie ja ... Nie wiem o co kurwa chodzi ... acc maker nie dziala pisze że nie może wyświetlić strony ( tak jak by jej nie bylo ) a na OTS wchodzę to piszę ze off a ludzie normalnie grają ... wie może ktoś OCB ?

Ip otsa: tibiaown.eu

na każdy inny OTS moge normalnie wchodzić ....
 
Informacje o TibiaOwn :

# *Posiadamy serwer dedykowany 24h/7
# *System Chroniony Przed Crashami
# *Szybkosc internetu 100mb/s oraz 6gb RAM
# *Przerobiona Mapa Evolution + Vip Expy
# *Wyrownane profesje
# *System wojen ( Niedługo!:) )

TO PEWNIE PRZEZ # *System Chroniony Przed Crashami haha xd
 
ta ty nie robiłeś czopek ; d on to robił xd a ze niemożna reklamować otsa pomyślał ze napisze taki temat ze nie może wejść a my spróbujemy wejść xD tylko pozdro bo to noob ot i tam nie wbije xD
 
to kurwa zobacz " admin II " i last login ... i nie pierdol ...

i jak masz gówno to powiedzenia to wypierdalaj ...
 
to kurwa zobacz " admin II " i last login ... i nie pierdol ...

i jak masz gówno to powiedzenia to wypierdalaj ...

zamknij pysk dzieciaku, chcesz pomocy to troche kultury a jak nie to won na inne forum plakac do dzieciakow forumowych. Z takim podejsciem to nawet niedostaniesz wskazowki :)
 
Szkoda że te dobre ots'y nie mają takich systemów zabezpieczonych przed crashami ;<
 
Back
Top