• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Niedziałające strony :D

Potar

SocialWorld
Senator
Joined
Mar 1, 2009
Messages
1,664
Reaction score
125
Location
Warsaw, Poland
Siemano, mam problem bo od 2-3 dni przestały mi działać strony które działają innym a nawet mi przez np Anonymouse.org , sprawdzałem każdą przeglądarke, czyscilem cookie itp. resetowałem modem z 50 razy, błąd ten sam :D

Strony które mi nie działają m.in Homepay.pl :(
 
Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

C:\Users\Root>ping 31.186.83.75

Badanie 31.186.83.75 z 32 bajtami danych:
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 31.186.83.75:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4
(100% straty),

C:\Users\Root>ping potargame.pl
Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta potargame.pl. Sprawdź nazwę i ponó
w próbę.

C:\Users\Root>ping homepay.pl
Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta homepay.pl. Sprawdź nazwę i ponów
próbę.
 
próbowałeś dns'y zmeinić?
oto googlowe
8.8.8.8
8.8.4.4
 
Po odświeżeniu strony pokazuje mi taki błąd, pierwszy raz takie cuś widze:

Code:
Błąd przetwarzania XML: nieoczekiwany stan parsera
Obszar: jar:file:///D:/Programy/Firefox%20Aurora/omni.ja!/chrome/toolkit/content/global/netError.xhtml
Numer wiersza: 315, kolumna 58:        <div id="ed_netInterrupt">&netInterrupt.longDesc;</div>
 
Po odświeżeniu strony pokazuje mi taki błąd, pierwszy raz takie cuś widze:

Code:
Błąd przetwarzania XML: nieoczekiwany stan parsera
Obszar: jar:file:///D:/Programy/Firefox%20Aurora/omni.ja!/chrome/toolkit/content/global/netError.xhtml
Numer wiersza: 315, kolumna 58:        <div id="ed_netInterrupt">&netInterrupt.longDesc;</div>

Użyj innej przeglądarki albo zreinstaluj chrome
 
Odświeżam. Dalej ten sam błąd, używałem Safari, Firefoxa, Chrome, Explorera i dupa. Aktualnie używam przeglądarki Aurora Firefox.
 
Odświeżam. Dalej ten sam błąd, używałem Safari, Firefoxa, Chrome, Explorera i dupa. Aktualnie używam przeglądarki Aurora Firefox.

Przeskanuj kompa. Zapewno masz jakiegoś rootkita. Jak nic nie wykryje to format.

Jak nadal to samo to wina admina routera / twojej sieci / ISP.
 
Malware probably, przeskanuj kompa OTLem i hijackhtisem, potem przeczyść rejestr. A i możliwe że to pospolity trojan/wirus to po prostu użyj skanera, najlepiej z ESETA.
 
Back
Top