• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nieodblokowane porty..?

Sebanba

New Member
Joined
Jan 12, 2009
Messages
37
Reaction score
0
Witam.
Mam następujący problem - otóż mam router Draytek Vigor2700e przed formatem wszystko hulało i działało. Po formacie chciałem znowu postawić OTSa, ale coś jest nie tak. NAPEWNO odblokowałem wszystkie port zarówno w routerze jak i w Połączeniach Sieciowych. Stronka (acc maker) działa (odblokowane porty 80), gdy chce się zalogować do Tibii, wpisując w IP CHANGERZE localhost lub moje wewnętrzne IP zaloguje się, ale gdy wpisze swoje IP zewnętrzne lub adres, który zrobiłem na no-ip.com po wpisaniu passów wyskakuje tabelka z listą charów, gdy próbuje się zalogować wyskakuje:
Code:
Connecting to the game world. Please wait.
. Trwa to przez jakieś 15 sekund i wyskakuje
Code:
Cannot connect to the game server. 
Error: Connection timed out. (10060)
For more information take a look at the FAQs in the Support section at www.tibia.com.
. To samo ma każdy mój kolega, który chce wbić na mojego OTSa. Myślałem, że to wina Kasperskiego (przed formatem nie miałem), ale problem występuje nawet po wyłączeniu antyvirusa... Mógłby mi ktoś pomóc? Męczę się z tym już 2 godziny...:(
Z góry dziękuję :)
 
loginport działa na 7171 a gameport na 7172 więc odblokuj jeszcze 7172?
 
Last edited:
LOL... Faktycznie zadziałało...
Wcześniej robiłem to samo, tylko próbowałem się zalogować poprzez ten port 7172 xD
Dzięki za pomoc dałbym reputa, ale nie wiem czemu - nie mogę... ;s w każdym razie jescze raz dzięki
 
Back
Top