• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Niepełne dźwięki, Windows 7 (32 bit, ultimate)

Aeven


Joined
Dec 29, 2010
Messages
335
Reaction score
4
Siema.
Mam lapka HP Pavilion dv5. Fabrycznie była na nim Vista Home Premium wraz z tymi wszystkimi syfnymi trialami od producenta, więc zdecydowałem się zrobić formata i wgrać Windows 7 (32 bit, ultimate). Teraz - po formacie i wgraniu nowego systemu - wszystko działa zajebiście i tak sobie to planowałem, lecz mam jeden problem - odtwarzane przez aplikacje/system dźwięki nie są pełne tzn. wygląda to tak, jakby mały początkowy fragment dźwięku był urwany a pozostała część normalnie odtworzona. Przy słuchaniu muzyki/oglądaniu filmów takie coś nie występuje - dźwięk słychać normalnie.

89266788683433730590.png


Sterowniki, kodeki itd. niby zainstalowałem, ale jeśli chcecie to rzucajcie linkami. Wiecie może jak naprawić ten problem? Niby przy normalnym użytkowaniu komputera to nie przeszkadza, ale strasznie denerwuje... :D
 
Obstawiam że system nie jest oryginalny i tutaj doszukiwałbym się problemu. Trafiłeś na jakąś wadliwą wersję, chociaż oczywiście piractwo to zło.
 
Obstawiam że system nie jest oryginalny i tutaj doszukiwałbym się problemu. Trafiłeś na jakąś wadliwą wersję, chociaż oczywiście piractwo to zło.
System jest oryginalny, więc to nie tutaj leży problem :(
 
Fabryczna Vista była 32-bitowa czy 64-bitowa?
Możliwe, że karta dźwiękowa się gryzie.
 
Przetestowałeś oficjalne stery do dźwięku co Ci podesłałem ?
Tak, po zainstalowaniu sterów nadal urwane dźwięki + dodatkowo tnie się okienko i włącza się brak odpowiedzi gdy klikam na głośniczek i otwieram okienko z regulacją głośności... kurde, co to może być...
 
Back
Top